Ray-Ban tutkunlarının İstanbul’daki yeni alışveriş durağı

Birinci sınıf gözlük pazarının global lideri Ray-Ban, İstanbul’da sanat ve eğlencenin merkezi olan İstiklal Caddesi’nde yeni bir mağaza açtı. İstiklal Caddesi’ndeki Ray-Ban mağazası, markanın yaratıcı ruhunun ve müşterilere dünyanın en iyi gözlük alışverişi deneyimini sunma kararlılığının simgesi olacak ve markanın DNA’sını yansıtan bir atmosferde Ray-Ban’in en yeni modellerinin yanı sıra birer ikon haline gelmiş klasik çerçevelerini de vitrine çıkaracak. Ray-Ban, İstiklal Caddesi’nde yeni bir mağaza açtı.

Rayban Store

Ray-Ban’in özel üretim modellerinin ve sınırlı üretim serilerinin Türkiye’de bulunabileceği tek mağaza, İstiklal Ray-Ban mağazası olacak. Bu yeni perakende mağazasında interaktif dokunmatik ekranlar bulunacak ve bu teknoloji sayesinde sayesinde müşteriler Ray-Ban’in zengin ürün tekliflerine yenilikçi bir yöntemle göz atabilecek ve böylece çerçeve ile lensseçme ve en geniş Ray-Ban yelpazesine erişme şansı yakalayacak. Bu interaktif deneyim, kendileri için mükemmel çerçeveyi bulma yolculuğunda müşterilere rehberlik edecek.

Luxottica Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Filippo Resini şöyle açıklıyor: “İstanbul’un ilk Ray-Ban mağazasını, ülkenin en iyi perakende satış bölgelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde açtık ve bundan dolayı son derece heyecanlıyız. Bu konuma uygun tasarlanan özel konsept mağazamızın İstiklal’e gelen müşterilere eşsiz ve otantik bir deneyim yaşatacağına inanıyorum. Ray-Ban’in perakende satış alanındaki sürekli genişlemesinin önemli bir dönüm noktası olacak bu gelişme, hepsi de müşterilerimize en üstün gözlük deneyimini yaşatmaya odaklanmış özel koleksiyonların yanı sıra dünyanın en ikonik markalarından birini de içeriyor.”

Rayban

Ray-Ban Global Marka Yöneticisi Alessandro Chiarelli, “Ray-Ban İstiklal mağazasıyla birlikte ülkenin en önemli kültür merkezlerinden birinde kendimizi ortaya koyuyoruz,” diyor. “Bu ikonik bölge de Ray-Ban gibi öncü bir tutum sergiliyor, ayrıca mağaza ortamı markanın temelini oluşturan yaratıcılık ruhunu yansıtacak. Ray-Ban’in mirasını günümüze taşıyacak olan mağaza, her kuşaktan müşteriye yeniliklerle gelişen ve heyecan uyandıran bir alışveriş deneyimi sunacak.”

Ray-Ban, İstiklal Caddesi’nde yeni bir mağaza açtı