Ruhunuza Doğru Ritmi Seçin

“Hayat, tecrübelerimizden oluşan değişim ve dönüşümdür. Akışa ayak uydurmak; kendi öz benliğini tanımak ve potansiyelini gerçekleştirmekten geçer. Sinem Angay Astrolog

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Ruh kendine doğru ritmi seçmeni ister! Doğru ritmi seçersen her şey düzelir.”

Astrolog ve Çocuk Gelişimi Uzmanı Sinem Angay, astrolojinin kişisel gelişimdeki etkilerini bu sözleriyle ifade ediyor.
Gelin astrolojinin tüm etkilerini kendisinden dinleyelim!

Röportaj: Melek Şenol

Astrolog ve Çocuk Gelşimi Uzmanı Sinem Angay Röportaj Nisan 2024

Hikayenizden bahseder misiniz?

Merhaba, ben Sinem Angay, Fethiye doğumluyum. Astrolog, Çocuk Gelişim Uzmanı ve Kozmik Enerji Terapistiyim. Astroloji eğitimimi Karma, Klasik ve Spiritüel olarak farklı perspektifte tamamladım. Aldığım eğitim ve sertifikalarım dünya çapında uluslararası geçerliliğe sahip. Aktif olarak uzun yıllardır kişisel gelişim ve farkındalık üzerine danışmanlık veriyorum.

Bugün @kozmik_astrolog instagram hesabımdan, Astroloji ve Kozmik Enerji ile ilgili çeşitli atölyeler ve yazılar paylaşarak birçok insanın ruhuna dokunuyorum. Ayrıca; Astroloji alanında İngilizce ve Rusça dilleri ile yurtdışı danışmanlık veriyorum.
Astroloji sizce nedir?

Astroloji; Gezegenlerin hareketleri ile dünyadaki olayların durum ve bağlantısını inceleyen ilimle yapılan bir öngörü sanatıdır. Zodyak’ta gezegenler kendi döngülerinde kusursuz bir yolculukta. Hayatta hepimizin geliş amacı ve kendi olma yolculuğunda bir hikayesi ve rolü var. Hikayemizde baş rol oyuncusu olarak sahnede yer almak istiyorsak yol haritamızı astroloji sayesinde çizebiliriz. ‘ ’Doğum haritamız parmak izimizdir.’’ Kendi hayatına imza atmak isteyen herkes Astroloji Danışmanlığı almalıdır.

Astrolojinin çocuk gelişimi üzerindeki rolü nedir?

Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Astroloji ile onların geleceklerine ışık tutup, potansiyellerini, hırs, azim ve tutku alanlarını, yapabileceği meslekleri, hobileri spor ve sosyal aktivitelerini belirlerken, Astroloji ve Çocuk Gelişim Eğitmenlik bilgilerimi harmanlayıp, potansiyeli keşfederek gelişimi destekliyorum.

Astroloji ile hangi sorularımıza cevap bulabiliriz?

Her şey bir ‘’NEDEN ‘’ ile başlar. Hayatımızda ‘NEDEN‘ diye sorup kendi kendimize cevaplayamadığımız tüm soruların cevaplarını bulabiliriz.

Neden aynı döngüyü yaşıyorum?

Neden bu ailede doğdum?

Neden bu işi yapıyorum?

Neden bu hayata geldim? Hayattaki görevim ne?

Atalarımdan gelen aktarım Karma nedir? ve daha fazlası…

Son olarak ne söylemek istersiniz?

Hayat, tecrübelerimizden oluşan değişim ve dönüşümdür. Akışa ayak uydurmak; kendi öz benliğini tanımak ve potansiyelini gerçekleştirmekten geçer. Ruh kendine doğru ritmi seçmeni ister! Doğru ritmi seçersen her şey düzelir.

Mevlana’nın çok sevdiğim bir sözü; KENDİNİ KÜÇÜK GÖRMEYİ BIRAK, SEN YÜRÜYEN BİR EVRENSİN. Kendini yeniden keşfetmek isteyen herkesle buluşmak ümidiyle.
@kozmik_astrolog

Sinem Angay Astrolog

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024