Doğum Haritanız Parmak İzinizdir

Mutlaka güvendiğiniz bir astrologdan danışmanlık almanızın, hayatınıza çok büyük farkındalık katmanıza sebebiyet vereceğini önemle vurgulayan Astrolog Ezgi Ak ile gökyüzünde bizlere neler fısıldandığını konuştuk. Ezgi Ak Astrolog

Unutmayın, doğum haritanız parmak izinizdir!

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Röportaj: Melek Şenol

Ezgi Ak She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Ezgi Ak kimdir? Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Ezgi Ak 37 yaşında, evli ve 17 yaşında bir oğlan çocuğuna sahip. Hem dış görünüşüm hem iç dünyam ile diğer insanlardan daha farklı bir karaktere sahibim. 2016 yılında astroloji eğitimleri ile tanıştım. Çok uzun yıllardır bu camianın içindeyim. Küçük yaşlardan beri gökyüzü hareketleri ilgimi çekmiştir. Dedim ya etrafımdan hep farklı beğenilerim ve ilgilerim olmuştur. Astrolojide bunlardan biri.

Tek Bir Ürünle Cildinizi Hem Güneşten Koruyun Hem de Bakım Yapın

Astroloji yorumları gerçek mi?

Gökyüzü matematiğinin nasıl kusursuz çalıştığını bilseniz hayran kalırdınız. Gerçek olmaktan öte kusursuz bir sistem. Zamanı gelen her şeyi yaşıyoruz ve bundan kaçamıyoruz. Ödülü de cezayı da hiç ertelemeden veriyor.

Astrolojiye doğru gelecek planlarınız neler?

Bu alanda birçok insana farkındalık kazandırmak ilk amacım. Daha sonra da danışmanlık ve astroloji eğitimleri vereceğim bir okul kurmak istiyorum. Youtube kanalımın birçok insana ulaşıp fayda sağlamasını istiyorum.

Yol haritası dediğimiz astroloji bize nelerin cevabını veriyor?

Bir kere hayatınız ile alakalı her şeyin, her detayın bilgisini veriyor. İlk okuldaki eğitim durumunuza kadar her ayrıntıyı görebiliyoruz. Özellikle hayatınızda yaşayacağınız önemli dönüşümlerin habercisi olan kadersel olayları yıllar önceden görüp tahminlerde bulunabiliyoruz. Evlilik tarihleri, çocuk doğum zamanları, ise giriş tarihleri, eş ailesi ile ilgili bilgiler vb. tüm detaylar haritanızda vardır. Unutmayın doğum haritaları sizin parmak izinizdir.

Okurlarımıza söylemek istediğiniz?

Mutlaka güvendikleri bir astrologdan danışmanlık alsınlar. Hayatlarına çok büyük farkındalık katmalarına sebebiyet verecek. Neyi neden yaşadıklarını anlayacaklar. Gökyüzünün bizlere fısıldadıklarına kulak versinler.

Ezgi Ak Astrolog

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024