Avon’dan Anew Power Krem ve Serum ile 7 Günde Pürüzsüz Cilt!

Dünyanın önde gelen kozmetik ve güzellik markalarından Avon’un şimdiye kadarki en yüksek PROTINOLTM konsantrasyonuna sahip* Yeni ANEW Power Krem ve Yenilenen ANEW Power Serum ikilisini keşfedin. Anew Power krem serisi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Daha fazla ikili kolajen desteği için tam 10 Kat daha fazla Protinol™ içeren bu ikili sadece 7 günde daha sıkı, dolgun ve pürüzsüz bir cilt görünümünü destekliyor.

Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücutta üretilen kolajen miktarı azalmaya başlıyor. Yaşlanmayla birlikte ciltte kolajen kaybı meydana geliyor, cilt esnekliğini kaybediyor ve hasar görmeye açık hale geliyor. Elastikiyetini kaybeden ciltte ise kırışıklıklar oluşmaya başlıyor. Kolajen üretiminin azalmasıyla mücadele etmek, cildinizin genç ve sağlıklı görünümünü korumak için iki yeni formül geliştiren Avon; ANEW Skin Renewal Power Cream ve Power Serum ile, 7 günde gözle görünür sonuçlar elde etmeye yardımcı oluyor.

Mutlu Bir Gelecek, Ne İstediğini Bilen Sizden Geçecek

Cilt bakım rutininde güçleri birleştirin ve 7 günde yılların kolajen kaybını geri kazandırmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş Avon’un şimdiye kadarki en yüksek Protinol™ konsantrasyonuna sahip* Anew Power Krem ve Serum’u keşfedin. Bu Krem ve Serum ikilisinin Protinol™ gücü, belirgin bir şekilde pürüzsüz bir cilt hissi için cilt yüzey tabakasının yenilenmesine yardımcı olur.

Anew Power Krem

Anew Power Krem 334,99 TL

Dermatologlar ve bilim insanları ile geliştirilen Avon’un son yeniliği Anew Power Krem, sadece Avon’a özel ve patentli Protinol™ teknolojisi ile İKİ tip kolajen (Tip I ve Tip III) desteği sağlamaya yardımcı olur. Formülündeki diğer güçlü içerik olan Niasinamid, cildin yüzey tabakasında bulunan cilt yüzey hücrelerinin yenilenmesine ve kolajen kaybını önlemeye yardımcı olur.

Gündüz ve Gece kullanılabilen, Protinol™ içeren ANEW Power Krem cilt yüzey tabakasında bulunan hücrelerin yenilenmesine,* kolajeni desteklemeye, cildin nemli ve pürüzsüz görünümlü hissedilmesine yardımcı olur.

Anew Power Serum

Anew Power Serum 349,99 TL

Avon’un favorilerinden Anew Power Serum, yenilenen ambalajı ve güçlenen formülü ile tam 10 kat daha fazla Protinol™ içeriyor. Anew Nemlendirici Kremlerdeki Protinol seviyesine göre tam 10 kat daha fazla Protinol içeren ANEW Power Serum, 7 günde yılların kolajen kaybını geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Cilde derinlemesine yoğun nemlendirme sağlarken hafif yapılı dokusuyla ciltte ağırlık yapmıyor ve kolayca emilim sağlıyor.

Anew Power krem serisi

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024