CeraVe ile Güneş Koruması ve Nemlendirme Bir Arada

Dermatologlarla geliştirilen uzman cilt bakım markası CeraVe; 3 temel seramid ve patentli MVE Teknolojisi ve SPF 50 içeren yüz kremi ile güneş koruma ve nemlendirmeyi bir arada sunuyor. CeraVe güneş koruması nemlendiricili

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Her yaştan insana sunduğu cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, cilt bariyerini onarmaya yardımcı olmak için seramidlerle formüle edilen Yüz Kremi SPF 50 ve Nemlendirici Yüz Kremi ile cildi rahatlatıyor ve cildinizin nemi korumasını sağlıyor.

CeraVe Yüz Kremi SPF 50

CeraVe Yüz Kremi SPF 50 – 52 ml 649,90 TL

Patentli MVE Teknolojisi içeren, çok amaçlı cilt bakım ürünü CeraVe Yüz Kremi SPF 50, güneş koruması ve nemlendirmeyi bir arada sunarken gün boyu nemlendirme sağlıyor. Geniş spektrumlu SPF’ye sahip yüz kremi, cildin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korunmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki 3 temel seramid cilt bariyerini onarırken, Niasinamid cilt bariyerini güçlendiriyor ve cildi yatıştırıyor.

Maybelline New York Lifter Plump ile Yanmaya Hazır mısınız?

Hyalüronik Asit ve E Vitamini ise cildin doğal nem seviyesini korumaya yardımcı oluyor. Normal ve Normalden kuruya dönük ciltlerin yüz ve boyun bölgesi için geniş spektrumlu güneş koruyucu sunan SPF 50 nemlendirici, hafif dokulu formülüyle kolayca emiliyor ve cilt bakım rutininin önemli bir parçası oluyor.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi – 52 ml 629,90 TL

Dermatologlarla* birlikte geliştirilen CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi, 3 temel seramid, Hyalüronik Asit ve Niasinamid içeriğiyle cildin doğal bariyerini onarmaya yardımcı olurken cildi nemlendiriyor. Gün boyunca ihtiyaç duyulan nemi sağlamak için patentli MVE Teknolojisi ile yüz kremi, ultra hafif yapısı ve zengin içerikleriyle gözenekleri tıkamadan cilde yoğun nem sağlıyor.

CeraVe güneş koruması nemlendiricili

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024