Cosmed ile annenize mükemmel bir cilt armağan edin

COSMED ile annenize mükemmel bir cilt armağan edin. Cosmed güneş koruyucu ürünler

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bu Anneler Günü’nde annenize bir güzellik yapın ve ona lekesiz, pırıl pırıl bir cilt armağan edin. Sağlıklı bakımı herkese ulaştıran COSMED; kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam ediyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan COSMED’den annelere özel hediye seçenekleri.

Güçlü antioksidan etki ve aydınlatıcı etki bir arada

Cosmed Alight Brightening Vitamin C Serum, 30 ml, 1.249,90 TL

Cildi güçlendirirken yaşlanma belirtilerini azaltan Cosmed Alight serisinden “Brightening Vitamin C Serum”, içerdiği stabil C vitamini formuyla oksidasyona uğramadan uzun süreli kullanım sağlıyor. Cildi aydınlatırken ve leke görünümünü azaltan serum, klinik çalışmalarla etkisi ispatlanmış patentli içeriği SymWhite®Plus’la cilt tonu eşitsizliklerini ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Soyucu asit içermeyen ve cildin daha aydınlık, parlak görünmesini sağlayan ürün, sabah ve akşam kullanılabiliyor.

Serum formunda güneş koruyucu

Cosmed Sun Essential Glowy Sun Serum 30 ml, 749,90 TL

Cosmed “Sun Essential Glowy Sun Serum SPF50+”, güneşe karşı güçlü bir koruma sağlarken cildi nemlendiriyor ve makyaj altına kusursuz bir baz oluşturuyor. Yeni nesil güneş koruma filtreleri ve patentli bileşen ECTOIN® ile cildin var olan nemini koruyan ürün, cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya da yardımcı oluyor. Mavi ışık koruması ve suya dayanıklı formülüyle günlük kullanım için geliştirilen ürün, tüm cilt tiplerine uygun bir formüle sahip.

Sadece cildini değil saçlarını da güneşten koru

Cosmed Hair Guard Perfecting Keratin Spray-UV 200 ml, 399,90 TL

Güneş sadece cildi değil saçları da yıpratıyor. Cosmed “Hair Guard Perfecting Keratin Sprey”, formülünde yer alan hidrolize keratinle saç tellerini güçlendirirken saçların taranmasını kolaylaştırıyor.

Maybelline New York Lifter Plump ile Yanmaya Hazır mısınız?

Güneşe çıkmadan veya saça ısı veren aletlerle işlem yapmadan önce uygulanabilen keratin sprey, hyaluronik asit ile güçlendirilmiş HYALORICE™ formülüyle saç tellerini kırılmalara karşı koruyor. Saçlara parlaklık katan ve anti-statik özelliğiyle elektriklenen saçların kolay şekil almasını sağlayan sprey, argan yağıyla saçları onarırken nem dengesinin desteklemesine de yardımcı oluyor.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Cosmed güneş koruyucu ürünler

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

 

SHE AND GIRLS BAHAR 2024