Siz Değişin ki Dünya Değişsin

“İç huzurunuzu ve dengenizi bulmak için, kendinizi daha derin bir düzeyde tanımak ve içsel potansiyelinizi açığa çıkarmak için Thetahealing’i deneyerek kendinize bir iyilik yapın… Aycan Vatansever Thetahealing Regresyon Terapisti

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak için önce kendinizi değiştirin. Siz değişin ki dünya değişsin.”

Değişim ve dönüşümü bu içten sözleriyle ifade eden Thetahealing ve Regresyon Terapisti Aycan Vatansever ile bu eşsiz enerjiyi konuştuk.

Gelin kendisinden tüm sihirlerini öğrenelim…

Röportaj: Melek Şenol

Aycan Vatansever She and Girls Dergisi Kapak

Hikayenizle başlamak isterim?

Merhaba ben Aycan VATANSEVER. Tekirdağ Çorlu’da yaşıyorum. Büro Yönetimi ve Sekreterlik ile Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezunum. Eğitimimi tamamladıktan sonra on iki yıldan beri eğitim sektöründe çalışıyorum. Bu süreçte bir sürü güzel ruhu tanıma fırsatım oldu. Tabi bu güzelliklerin yanı sıra zaman zaman olumsuz etkilerle de karşılaştım. “Hep aynı şeyleri yaşıyorum, artık bu ben değilim!

Kendimi değiştirip özüme dönmem gerekiyor” dediğim anda enerji anlamında eğitimler alarak hayatımdaki negatifleri uzaklaştırmayı, yok etmeyi öğrendim. İçimdeki değişimi başlatarak hayatımı da değiştirmeye başladım. Bu derin ve dönüştürücü gücü keşfetmekten ve başkalarının da bu yolda ilerlemesine destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Farklı konular üzerinde danışanlarımla çalışmayı ve onlara rehberlik etmeyi çok seviyorum.

Aycan Vatansever Thetahealing ve Regresyon Terapisti

Kendimi bulma ve bilme yolculuğumda;

• Kundalini Reiki,
• Money Reiki,
• Spiritüel Dovsing,
• Sarkaç,
• Yaşam Koçluğu,
• Aile Danışmanlığı,
• Nefes Koçluğu,
• Aile Dizimi,
• Meditasyon,
• JAAS Arınma Sistemi,
• Thetahealing,
• Regresyon

Eğitimleri alarak siz danışanlarıma daha fazla yardımcı olup bu eşsiz dönüşüme katkıda bulunmayı amaçladım.
Işık ve Sevgiyle Kalın,

Aycan VATANSEVER

Aycan Vatansever Thetahealing ve Regresyon Terapisti

Uzmanlık alanınız nedir?

Uzmanlık alanım Thetahealing ve Regresyon Terapisi. Seanslarımda kişinin bir sorun karşısındaki bilinçaltındaki kök nedenini bulup, çekip, çıkarıp, dönüştürüyorum. Bazı durumlarda da bu alanda bildiğim tüm şifa alanlarını da seansa ekleyerek sonuca ulaşımı kolaylaştırıyorum.

Regresyon terapisi nedir?

Regresyon terapisi geçmiş yaşamlar veya travmatik anılarla bağlantılı sorunları çözmek için kullanılan bir psikoterapi yöntemidir. Latincede geri gitme anlamına gelir. Kişi yaşadığı negatif olay veya duyguyu seans sırasında tekrar yaşayıp, onu o noktada bulup, ortadan kaldırmış olur.

Regresyon terapisi kimlere uygulanır?

Travmatik anılara sahip olan kişilere, fobi sahiplerine, anksiyete bozukluğu olanlara, depresyon ve duygusal problemler yaşayan, kişisel farkındalığını artırmak isteyen kişilere uygulanabilir.

Aycan Vatansever Thetahealing ve Regresyon Terapisti

Thetahealing nedir?

Thetahealing, enerji ve zihin gücünü kullanarak fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşmeyi hedefleyen bir enerji iyileştirme yöntemidir. Bu teknik, meditasyon ve niyet gücü gibi yöntemlerle bilinçaltı seviyesinde değişiklikler yapmayı amaçlar. Thetahealing, Theta beyin dalgalarının (4-7 Hz. aralığında) kullanılmasına dayanır.

Bu beyin dalgalarının aktivasyonu, bilinçaltı zihnimizin daha erişilebilir olduğu bir durumdadır ve derin düzeyde dönüşümü mümkün kılar. Thetahealing uygulayıcıları, bu beyin dalgalarını kullanarak bireylerin zihinsel ve duygusal blokajları ortadan kaldırmaya ve daha olumlu bir yaşam deneyimi yaratmaya çalışırlar. Thetahealing seansları, bir uygulayıcıyla birebir yapılabileceği gibi grup seansları şeklinde de gerçekleştirilebilir.

Bu seanslar sırasında, katılımcılar genellikle derin bir gevşeme durumuna girer ve zihinlerini olumlu değişikliklere açık hale getirirler. Uygulayıcılar, katılımcıların bilinçaltındaki olumsuz inançları, korkuları veya blokajları tespit etmeye ve bunları pozitif ve sağlıklı düşüncelerle değiştirmeye çalışırlar. Thetahealing, bedenin kendi doğal iyileşme sürecini teşvik eder ve bireyin yaşamında pozitif değişikliklere yol açabilir. Ancak, kişinin sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorun olduğunda, profesyonel tıbbi yardım alması önemlidir ve Thetahealing bu yardımın yerini almaz.

Aycan Vatansever Thetahealing ve Regresyon Terapisti

Thetahealing nasıl uygulanır?

Meditasyon yoluyla beynin theta beyin dalga frekansına ulaşarak bilinçaltına erişmeyi ve bilinçaltındaki inanç ve programları değiştirmeyi amaçlar.

Thetahealing uygulaması, uygulayıcı ve danışan arasında yüz yüze, telefonla veya görüntülü arama yoluyla yapılabilir. Seanslar genellikle 1-1,5 saat sürer.

Maybelline New York Lifter Plump ile Yanmaya Hazır mısınız?

Hazırlık, Theta dalgasına ulaşma, Bilinçaltına erişim, inanç ve programların değiştirilmesi, tamamlama aşamalarını gerçekleştirerek uygulanır.

Thetahealing etkisi ne zaman başlar?

Thetahealing’in etkisi, kişiden kişiye ve neyi değiştirmek istediğinize bağlı olarak değişir. Bazı insanlar seans sırasında veya hemen sonrasında anında bir fark hissederken, bazılarında ise değişim zamanla daha kademeli olarak ortaya çıkar. Daha köklü ve derin inançlar ile programlar, değişmesi daha uzun zaman alabilir. Tabi bunda danışanın etkisi de büyüktür. Danışan değişim için istekli ve açık ise dönüşümün etkisini hızlandırabilir.

Aycan Vatansever Thetahealing ve Regresyon Terapisti

Thetahealing kendi kendine yapılır mı?

Evet, thetahealing kendi kendine yapılabilir. Kişi temel teknikleri biliyorsa, beynini theta dalgasında tutabiliyorsa, düzenli olarak meditasyon yapıyorsa, kendisine kinesiyoloji uygulayarak bilinçaltındaki olumsuz inançları ve programları belirleyip, bunları daha olumlu inançlar ve programlarla değiştirebilir. Bu yöntemle stres ve kaygıyı azaltıp, kendine güveni ve özsaygıyı attırarak fiziksel ve ruhsal şifayı destekleyebilirsiniz.

Thetahealing’in zararları nelerdir?

Thetahealing, doğru şekilde uygulandığında genellikle zararlı olmayan bir tekniktir. Ancak, her tıbbi veya ruhsal uygulamada olduğu gibi, uygun olmayan veya deneyimsiz bir şekilde uygulandığında olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bazı kişiler, derin içsel çalışmalar sırasında duygusal veya psikolojik reaksiyonlar yaşayabilirler. Bu reaksiyonlar, geçici olarak rahatsızlık veya anksiyete gibi belirtilerle kendini gösterebilir. Bunun için herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmanız önemlidir.

Aycan Vatansever Thetahealing ve Regresyon Terapisti

Son olarak…

İç huzurunuzu ve dengenizi bulmak için, kendinizi daha derin bir düzeyde tanımak ve içsel potansiyelinizi açığa çıkarmak için Thetahealing’i deneyerek kendinize bir iyilik yapın…

Hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak için önce kendinizi değiştirin. Siz değişin ki dünya değişsin.

Aycan Vatansever Thetahealing Regresyon Terapisti

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024