Harflerin ve Sayıların Titreşimlerini Fısıldayan Kadın

Nikola Tesla; “Evrenin gizemini anlamak istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşim yasalarıyla düşünün.” Matematik Evrenin anlaşılması ve çözümlenmesi için kullanılan evrensel bir dildir. Galileo’nun ifade ettiği gibi, ‘Evrenin dili matematiktir. Ayça Demir Numerolog

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Numerolog Ayça Demir’den, numeroloji ile ruh, zihin ve beden dengenizin şifrelerini öğrenmeye ne dersiniz?
Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Ayça Demir She and Girls Dergisi Röportaj

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Merhaba, 1985 Doğumluyum, evliyim, iki çocuk annesiyim, çocuk gelişimi mezunuyum. Yetişkin ve çocuk gelişimi ile ilgili çıkmış olduğum bu yolculukta almış olduğum eğitimlerle birlikte ruhsal uyanışımın 6. yılındayım. Numeroloji, Bioenerji, Access The Bars, Bilinçaltı Sembol Dili, Çocuk Oyun Terapisi ve Resim Analizi gibi birçok eğitimler aldım.

İstanbul’da ikamet etmekteyim. Yetişkin ve Çocuk seansları uyguluyorum. E-devlet onaylı tüm belgelerimle hizmetinizdeyim. Aktif olarak hala gelişim süreci içerisindeyim. aycademirleuyanis Instagram hesabımdan tüm beni tercih eden danışanlarıma ruhsal uyanışlarında katkı olmayı seçtim.

Numeroloji ile neleri öğrenebiliriz?

Numeroloji sayılar ve harflerle kişiliklerimize hayatımızdaki olaylar arasındaki ilişkiyi ortaya koyar ve evrendeki her şey sayısal bir mantık içerisinde gerçekleşir hiçbir şey tesadüf eseri yaratılmadı ve tüm evrenin sayısal bir düzeni olduğuna dayanmaktadır evrenin bu sayısal düzeninin numeroloji ile çözmek mümkün.

Tek Bir Ürünle Cildinizi Hem Güneşten Koruyun Hem de Bakım Yapın

Numeroloji sayesinde kişinin kendisini tanıması açısından yüksek farkındalığına sahip olma imkânı da sunar çevresindeki ilişkileri, kişisel anlamasında geliştirmesinde, olanak sağlar eş, aile, iş ilişkilerini güçlendirir. Yaşamı boyunca olayların karşısında, kendisine dersler çıkarmasını, sorunlarını, problemlerini çözmesinde hayatındaki önemli olayları planlamasını sağlar. Çocuk haritalarında mesleklerini, çalışma alanını belirlemesinde yardımcı olur. Numeroloji sayesinde olası hastalıklarını öğrenmiş olursunuz.

Numeroloji’ nin Hayatımızdaki Etkileri…

Numeroloji sayesinde Adınızın Soyadınızın Doğum tarihinizin varsa Kızlık soyadınızın harf ve sayılarının tüm titreşimlerine, frekanslarına bakarak birçok bilgiyi elde edebiliriz.

İsmimizi anne ve babamız belirler fakat doğum tarihimizi yaradan belirler doğum tarihimiz bazen kimlikteki gibi olmasa da kimlikteki sayılar neyse o şekilde titreşirsiniz çünkü Yaradan’ın oradan size vermiş olduğu titreşimler önemlidir. Adınız ve soyadınız da örneğin para akışı, bolluk bereket akışı yoksa ve bazı titreşimlerinizin zayıflıklarını taşıyorsanız doğum tarihiniz sayesinde bunu dengeliyor olma olasılığınız yüksektir.

Hepimiz başımıza gelenlere bir anlam vermekte zorlandığımız bir süreçten geçmişizdir. Umutsuz aşklar, başarısızlıklarla dolu iş ilişkileri, ailevi sorunlar… Başınıza gelen onca şeyin bir sebebi olmalı. Numeroloji sistemi, tam da üzerine frekanslarınızı size söylüyor.

Bekarken mutluyduk, evlendik, bana ne oldu? Diyorsan…

Numeroloji’ de önemli bir detay daha vardır. Oda bekarken ki, soyadımız ve evlendiğimizde aldığımız soyadımız arasındaki fark ve katacakları hatta bazen yaratacağı karma’ları ve aşırılıkları, bize yeni gelen enerjilerle birlikte hesaplama yaptırmak en doğrusudur. Bekarken yaptırdıysanız analiz, mutlaka yeni soyadınızla birlikte yeni enerjilere bakılmasını öneriyorum.

Örneğin, bekarken hayatı seven, güvende hisseden, kararlı olan, geçmiş takıntıları olmayan, bu topraklara kendisini ait hisseden birisi aldığı sayı’ nın enerji fazlalığıyla birden hayatını sevmeyen, güvende hissetmeyen, kararsız, geçmişe takıntı, uyku sorunları, gibi ruhsal ağırlığa sebebiyet verebilir.

11-22-33 Doğumlu indigolar ne demek?

-İlk kez metafizikçi Nancy Ann Tappe’nin 1982 yılında yayımladığı kitabında bahsetmesiyle duyulan “indigo” kavramı; 1970 yılı ve sonrasında doğan bazı özel çocuklar için kullanılır. Her geçen gün değişen ve artan enerji düzeninin insan doğası üzerindeki fiziksel, zihinsel ve ruhsal yansımalarını ifade eder. İndigo çocukların bu yansımalara doğuştan sahip olduğuna inanılır.

-Son derece duyarlı ve psişiklerdir.

-Farklı bir asalet duygusuyla doğarlar ve böyle davranırlar.

-İnsanın dikkatini ilk görüşte çeken bir enerjileri vardır, oldukça sevimlilerdir.

-İndigo çocuklar dünyada olmayı hak ettiklerini sezerler. Başkalarının bu şekilde hissetmediklerine çok şaşırırlar.

-İtaat etmekte problem yaşarlar, otorite karşısında zorlanırlar.

-Büyümüş de küçülmüş bir halleri vardır.

-Konuşmalarıyla herkesi hayrete düşürürler.

-Daha fazlası için Numeroloji alarak potansiyellerin açığa çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayça Demir Numerolog

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024