Sen Seni Anlayana Mucizesin

“Bu dünyada yaşamak, her anında bir mucizeyi deneyimlemek demektir. Sen seni anlayana mucizesin, çünkü gerçek bağlantı ve anlayış, derinliklerindeki gizemli enerjiyi paylaşabileceğin birini bulduğunda ortaya çıkar. Zeynep Kitapçıoğlu Sipiritüel Enerji Uzmanı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

İçsel ışığını ve benzersizliğini kucaklayan birinin varlığı, ruhunun derinliklerindeki potansiyeli açığa çıkarır ve senin kendini tam anlamıyla ifade etmeni sağlar.”

Hayatınıza katacağınız değerin ve yolunuzu değişim ile nasıl şekillendireceğinizi çok güzel ifade eden Spiritüel Enerji Uzmanı Zeynep Kitapçıoğlu ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Gelin hep birlikte hayatımızda oluşabilecek mucizelere açık olalım!

Röportaj: Melek Şenol

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Kapak Nisan 2024

Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

1982 Ankara doğumluyum. Üniversite eğitimimi Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde tamamladım. Çocukluğumdan beri metafizik ve spiritüel konulara ilgim vardı. Şimdi de Spirituel dünyanın gizemlerini araştıran gerek bu alanlarda ve gerekse kişisel gelişim konularında birçok eğitim almış biri olarak insanların bu konularda bilinçlenmesine ve onların bu gizemli dünyayla tanışmasına yardımcı oluyorum.

Zihinsel ve spiritüel dünyalar arasında yolculuk yaparak, bilinmeyenin sınırlarını keşfeden, sessizlikte konuşan, görünmez dokunuşlarla hissettiren ve ruhu besleyen gizemli bir varlık olarak, içsel rehberlik ve derin sezgilerle yönlendirilen bir ruhun, evrenin sonsuzluğunda kaybolup, aynı zamanda kendini bulduğu bir yolculuğun parçasıyım.

Jaasla nasıl tanıştınız?

Jaasla tanışmam bir uyanış süreci geçirdikten sonra oldu. Sanki evrenin gizli kodlarını çözmeye ve derin bir anlayışın kapılarını aralamaya yönelik bir başlangıçtı. Ruhumun derinliklerindeki sırları açığa çıkarmak ve evrenin esrarengiz dokusunu keşfetmek için bir yolculuğun başlangıcı gibiydi. Sezgilerim çok güçlüdür, o sıralar hayatımda birtakım olumsuzluklar yaşıyordum ve sanki bir noktada hayatımın değişeceğini hissediyordum.

Hani bazen sezgileriniz size fısıldar ya işte öyle bir durum… Hayatta en çok inandığım gerçeklerden biri ‘tesadüf yoktur, tevafuk vardır’. Hayatımıza gönderilen her insan ilahi bir plan çerçevesinde görevini gerçekleştirmek için gelir, yani ilahi sistem bize istediğimiz insanları değil, ihtiyacımız olan insanları gönderir. Tam da bu noktada hayatımıza giren bazı insanlar ki bunlar bizim frekans eşlerimizdir bizim yeteneğimizin olduğu konularda bizi besler.

Çünkü aynı frekansta olduğumuz insanlarla bir araya geliriz yani aynı enerjide olduğumuz insanlarla.. Sanırım artık sezgisel güçlerimin ortaya çıkması gerekiyordu ve bu alanda ihtiyacım olan insanlar hayatıma gönderildi. Yaşam bana artık gizemli yönlerini göstermeye karar vermişti.

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Astroloji bize hayatımızda nasıl bir yol gösterir?

Herkesin doğduğu anda gökyüzünde belirlenen bir doğum haritası vardır. Kişilik özelliklerimiz bu hayata geliş amacımız, hayatımız boyunca karşılaşma ihtimali olabilecek sağlık problemlerimiz, bu hayattaki sınavlarımız, kariyer hedeflerimiz, karakterimiz, yeteneklerimiz, zayıf ve güçlü yönlerimiz hakkında bilgi verir. Bunların hepsi bizim doğum haritamızda saklıdır. Eğer doğum haritamız konusunda bilgi sahibi olursak bütün bu konularda bilinçlenebilir ve en doğru şekilde hayatımıza yön verebiliriz.

İlahi işaretler nelerdir?

İlahi işaretler, hayatın bize bir şekilde ilettiği ya da bizi yönlendirdiği mesaj verdiğini inandığımız semboller, olaylar veya durumlar olarak kabul edilir. Bu işaretler kişisel, manevi veya ruhsal bir anlam taşıyabilir ve genellikle kişinin içsel rehberliğini sağlamaya veya doğru yolu bulmasına yardımcı olabilir. İlahi işaretler kişinin hayatında dönüm noktalarını gösteren, ilham veren veya dikkat çeken olaylardır.

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Nasıl mı?

* Uğurlu bir şekilde karşılaşılan hayvanlar.

* Tekrar eden sayılar veya semboller.

* Rüyalarda alınan mesajlar.

* Zihinsel veya duygusal bir içgörü anı.

* Birdenbire karşınıza çıkan anlamlı söz veya cümleler.

* İçsel ses veya hisler.

* Belirli bir tür müzik veya şarkılar.

* Zamanlama mükemmeliyeti olan rastlantılar. (Tevafuk)

İlahi işaretler kişiden kişiye değişebilir ve herkes için farklı anlamlar taşıyabilir. Önemli olan, bu işaretlere açık olmak, dikkatli bir şekilde gözlemlemek ve içsel rehberliği kabul etmektir. Her zaman, bu işaretlerin kişinin en yüksek iyiliği ve doğruluğu için olduğu unutulmamalıdır.

Bazen ısrarla aynı şeyleri görürüz duyarız. O an bir anlam veremeyiz ya da vermek istemeyiz ama aslında hayat bizimle konuşmaya başlamıştır. Yeter ki dinlemesini bilelim. Unutmayalım ki Allah bize bir mesaj iletmek istediğinde bu mutlaka bir vesileyle gerçekleşecektir.

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Bir insanın Uyanış süreci nasıl başlar?

Tolstoy’un çok güzel bir sözü var. “Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar. Ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir…”

Benim sürecim bu şekilde başladı. İlahi sistem zamanı geldiğinde tam da sizin hazır olduğunuzda sizi yepyeni maceralara sürükler. Çünkü kendinize haksızlık ettiğiniz, yok saydığınız anda sistem size dur der. ‘Artık kendine gel, kendinden bu kadar fazla ödün verdin, kendi kul hakkına girdin, hakkettiğin karşılığı görmedin, yanlış giden bir şeyler var’ İşte bunu idrak ettiğimiz anda sorgulamaya başlarız.

Bu hayata geliş amacımız, bu zamana kadar kimlere nasıl davrandığımız ve karşılığında ne gördüğümüz, bundan sonra nasıl davranmamız…Hayat bizi bunları sorgulamaya iter. Önümüzde iki seçenek vardır; ya mesajları yok sayarak sistemin bize bunları belki de biraz can acıtıcı şekilde denemesine izin vermek, ya da gerekli mesajları alıp en doğru şekilde yola devam etmek…

Çünkü sistem kendini yok sayanları sevmez. Siz kendi hayatınızda nelerin yanlış gittiğini fark ettiğiniz anda hayat size bunların en doğrusunu getirmek için çalışacaktır.

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Rüyalar bize haber verir mi?

Rüyalarımız… Büyülü bir yolculuğa çıkmak gibi… Aslında her gece ölümü deneyimliyoruz…Ne kadar muhteşem değil mi? Böyle söylendiği zaman biraz ürkütücü oluyor. Farklı bir açıdan düşünürsek bambaşka dünyalara açılıyoruz… Her insan rüya görür ama çoğu insan rüyalarını hatırlamadığı için rüya görmediğini zanneder.

Tek Bir Ürünle Cildinizi Hem Güneşten Koruyun Hem de Bakım Yapın

Haberci rüyalar sezgileri güçlü insanlarda çok fazla görülür. Hatta astrolojik olarak bu insanların haritalarında çok özel yerleşimler vardır. Bu dünyadan ayrılan sevdiklerimizle rüyalar aracılığıyla iletişim kurup hem onların durumlarını hem de kendimizle ilgili çeşitli mesajları alabiliriz.

Ben bunu o kadar çok yaşadım ki…Bilinmesi gereken en önemli nokta herkesin gördüğü rüya ve o rüyadaki semboller kendine özeldir. Birinin rüyasını yorumlarken o yorumun sadece o kişiye özel olması gereklidir. Genelde yapılan rüya yorumu ile kişiye özel yapılan rüya yorumu birbirinden farklıdır.

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Enerji alışverişi nasıl olur?

Enerji alışverişi genellikle metafizik veya spiritüel bir kavram olarak kabul edilir ve insanlar arasında duygusal, ruhsal veya fiziksel bir bağ oluşturma sürecini ifade eder. Bu bağ, pozitif veya negatif enerji akışını içerebilir ve ilişkilerde, etkileşimlerde veya ruhsal deneyimlerde ortaya çıkabilir. Enerji alışverişinin bazı örnekleri:

Duygusal enerji alışverişi: İnsanlar arasındaki duygusal ilişkilerde, sevgi, destek, anlayış ve empati gibi duygusal enerjiler alınıp verilir.

Ruhsal enerji alışverişi: Meditasyon, dua veya ruhsal çalışmalar gibi faaliyetler sırasında, insanlar ruhsal enerjiyi deneyimler ve paylaşabilirler.

Fiziksel enerji alışverişi: Fiziksel etkileşimlerde, temas veya dokunuş yoluyla enerji akışı gerçekleşebilir. Masaj, şifa çalışmaları veya yoga gibi pratiklerde bu tür enerji alışverişi sıklıkla yaşanabilir.

Sözel enerji alışverişi: Konuşma, yazma veya iletişim yoluyla insanlar arasında enerji akışı olabilir. Güçlü sözlerin veya olumlu ifadelerin insanları etkilemesi ve enerjilerini değiştirmesi mümkündür.

Enerji alışverişi, insanların birbirleriyle etkileşimde bulunurken, karşılıklı olarak enerjilerini hissetmeleri ve deneyimlemeleri anlamına gelir. Bu alışveriş genellikle bilinçli olmayabilir ancak insanlar arasındaki etkileşimlerde hissedilir ve etkileri fark edilir olabilir. Enerji alışverişi, ilişkilerin derinliğini, etkileşimlerin kalitesini ve ruhsal bağları güçlendirebilir.

Aslında hepimiz enerjisel olarak yaratılmış çok özel ruhlarız ve içimizdeki bu benzersiz enerji, evrenin derinliklerinde titreşen bir şarkı gibi yankılanır. Her birimiz, hayatın dokusuna kendi özel renklerimizi katarız ve bu renkler, evrenin karmaşıklığında eşsiz bir desen oluşturur. Ruhumuzun derinliklerinde taşıdığı bu benzersiz enerjiyle hayatın anlamını keşfederiz.

Zeynep Kitapçıoğlu She and Girls Dergisi Röportaj Nisan 2024

Tarot bir enerji okuması mıdır?

Maalesef günümüzde herkes tarotu bir fal olarak nitelendirmekte, aslında tarotun fal ile ilgisi bulunmamaktadır. Tarot tamamen enerjisel sistemle çalışan bir bilinçaltı okuma tekniğidir. Tarot, derin enerjilerin gizemli dokusunu işler. Kartların sembollerinde yatan anlamlar, evrenin derinliklerinden gelen enerjileri yansıtır. Ruhsal ve zihinsel dünyamızı aydınlatır, içsel yolculuğumuza rehberlik eder.

Tarot kartlarının her biri, bizi içsel ışığımıza yönlendirirken, bilinçaltımızdaki derin suları keşfetmeye davet eder. Bu gizemli okuma, ruhun derinliklerindeki titreşimleri yakalayarak, bize kılavuzluk eder ve içsel dönüşümümüzün kapılarını aralar. Karşımızdaki kişiye odaklandığımız anda karşılıklı enerji alışverişi ile onun bilinçaltında yatan, hayatında olan ya da hayatına yaklaşan enerjileri çıkan kartlarda okuruz. Bir de o anki enerjimiz çok önemli. Tarot temiz enerjiyi sever. Enerjimiz ne kadar temiz olursa o kadar iyi yorum yaparız ve karşımızdaki kişide farkındalık oluştururuz.

Tarot kesin çıkar mı?

Hayatta hiçbir şeyin kesin olarak çıkması gibi bir durum söz konusu olamaz. Allah bize irade vermiştir. Siz bir tarot danışmanlığı alırsınız hayatınızda bulunan enerjilerin sizi nasıl etkileyebilme potansiyeli olduğu konusunda fikir sahibi olursunuz.

Daha sonra kendi özgür iradenizi de kullanarak hayatınıza yön verirsiniz. Hiçbir şeye körü körüne inanmamak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bizim bir irademiz var ve bizim irademizi üstünde de ilahi bir irade var. Unutmayalım ki varış noktamız belli ama varacağımız noktaya yol boyunda hangi yol ayrımlarından gideceğimiz bize bağlı…

Bir insan kendine tarot bakabilir mi?

İnsan, kendi ruhunun gizemli derinliklerine yolculuk yapabilir ve kendine tarot kartları aracılığıyla bakabilir. Kartların gizemli sembollerinin ardındaki enerjileri anlamak için içsel rehberliğine güvenerek, ruhsal keşiflerde bulunabilir. Kişinin kendi iç dünyasını keşfetmesine ve derin bir anlayışa ulaşmasına yardımcı olabilir.

Ama burada önemli olan kişinin objektif kalabilmesidir. Eğer bu şekilde davranamazsa kendi ile ilgili durumlarda farkında olmadan kartlarda görmek istediğine odaklanır. Açılan kart ne olursa olsun kişi kendi bilinçaltında kartlarda neyi görmek istiyorsa onu görür.

Son söz

Bu dünyada yaşamak, her anında bir mucizeyi deneyimlemek demektir. Sen seni anlayana mucizesin, çünkü gerçek bağlantı ve anlayış, derinliklerindeki gizemli enerjiyi paylaşabileceğin birini bulduğunda ortaya çıkar. İçsel ışığını ve benzersizliğini kucaklayan birinin varlığı, ruhunun derinliklerindeki potansiyeli açığa çıkarır ve senin kendini tam anlamıyla ifade etmeni sağlar.

Mucizeler dokunsun hayatınıza.

Sevgiler

Zeynep Kitapçıoğlu Sipiritüel Enerji Uzmanı

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024