Ezra&Tuba’dan Mercedes-Benz Fashion Week’te muhteşem defile!

Giyilebilir teknolojinin öncülerinden olan Ezra&Tuba, 2019 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’da moda severlerle buluşturdu. İlhamını sarmaşıktan alan ‘’ASHEKA’’ Koleksiyonu davetlilerin beğenisini kazandı. EzraTuba defilesi 13. Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Quasar İstanbul’da yer alan Estetik International’da düzenlendi. Ezra&Tuba, 2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Gece defile öncesi kırmızı halı töreni ile başladı. Sonrasında yönetmen ve fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın “ASHEKA” koleksiyonu için çektiği moda filmi davetlilerin beğenisine sunuldu. Gecede Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur ile Ezra&Tuba’nın koleksiyonlarından hazırladığı fotoğraf sergisi de davetlilerle buluştu.

Ezra&Tuba 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İlhamını hayatta kalmak için etrafındaki diğer bitkilere dolanan bir sarmaşıktan alan “ASHEKA” koleksiyonunda 60 look sergilendi. Sarmaşık desenli kokteyl elbiseleri, el işlemeli kabanlar ve metal troklu deri takımlar büyük beğeni topladı. Karakoç Tekstil’de özel üretilen kumaşlarla hazırlanan koleksiyonda öne çıkan renkler zümrüt yeşili, menekşe moru, tütün rengi ve vişne tonunda kırmızı olurken, siyah-beyaz ve altın da bu renklere eşlik etti.

Davete Nebahat Çehre, Belçim Bilgin, Nurgül Yeşilçay, Güneri Civaoğlu, Hatice Aslan, Melisa Sözen, Naz Elmas, Neslihan Yargıcı, Arzu Kunt, Sinem Yıldırım, İsmail Acar, Zafer Kozanoğlu, Elif Güvendik, Zeynep Tunuslu, Hakan Helvacıoğlu, Sedef Çalarkan gibi sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

Ezra&Tuba 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Defile, geçtiğimiz Paris Fashion Week’te 11 defilede müzik direktörlüğü yapan ünlü dj Serhat Erdem’in performansı eşliğinde gerçekleşti. Stil danışmanlığını Erdi Şen’in yaptığı defilenin kreatif direktörlüğünü Onur Hazar üstlendi. Ezra&Tuba tasarımlarının bazıları Vogue Eyewear 2019 koleksiyonundan güneş gözlükleriyle kombinlendi. Defilenin güzellik partneri ve makyaj sponsoru Sephora olurken, saç tasarımları Müjdat Küpşi tarafından yapıldı. Defilede MG International Fragrance Company sıcak baharat notaları, kırmızı gül ve islenmiş ud ağacından oluşan özel kokusuyla davetlileri koku yolculuğuna çıkardı.

Gece, elektronik müziğin güçlü ismi Danna Leese’in canlı performans sergilediği after party ile sona erdi. Davette Midpoint tarafından hazırlanan özel finger food’lar beğeni kazandı. Ayrıca misafirlere Türkiye’nin farklı bölgelerinin şaraplarından oluşturulan Metro Türkiye’nin Wise Wine Local Selection seçkisi sunuldu.

Ezra&Tuba, 2019 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM