Kahve Dünyası’nın en tatlı sırları, çikolata ve pastacılık atölyelerinde!

Processed with VSCO with a5 preset

Kahve Dünyası, karşı konulmaz çikolata ve pastalarının tüm sırlarını lezzet müdavimleri ile paylaşıyor. Aralık ayı boyunca Kemerburgaz ve Veliefendi fabrikalarında düzenlenen atölyelere katılanlar, el yapımı trüften rengarenk makaronlara, mutluluğu katlayan sıcak çikolatadan mis kokulu ekler’e kadar birbirinden eşsiz tatları Kahve Dünyası’nın maharetli ustalarından öğreniyor. Hayallerdeki çikolata gerçeğe dönüşüyor

Kahve Dünyası, mutfağında yeni lezzetlere açık olan herkesi, çikolata ve pasta yapımının püf noktalarını keşfetmeye davet ediyor. Aralık ayı boyunca Kemerburgaz ve Veliefendi fabrikalarında düzenlenen çikolata ve pastacılık atölyelerine katılanlar, Kahve Dünyası’nın maharetli ustalarının eşliğinde yaratıcılıklarını sergiliyor.

Hayallerdeki çikolata gerçeğe dönüşüyor
Doğal, katkısız ve yüzde 100 kakaodan elde edilen gerçek çikolatanın kullanıldığı çikolata atölyesinde; şık tasarımlı spesiyaller, iştahları kabartan trüfler, kahvenin vazgeçilmezi tablet çikolatalar ve kış günlerini ısıtan sıcak çikolatanın tüm incelikleri paylaşılıyor. Atölyede kendi elleriyle yaptıkları çikolatayı tatmanın keyfini çıkaran katılımcılar, daha sonra bu çikolataları Kahve Dünyası’nın özel kutularının içinde sevdiklerine hediye etme imkanı buluyor.

Tatlı lezzetler

Pasta ve tatlıların renkli dünyası sizi çağırıyor!
En kaliteli malzeme ve özel ekipmanların kullanıldığı Kahve Dünyası’nın pastacılık atölyesinde ise pasta kremasından yapımı zor ancak bir o kadar da keyifli makarona kadar pek çok lezzetin inceliklerine yer veriliyor. Fondan çikolata, bitter çikolatalı mus, vanilyalı cheesecake, frambuazlı kup, financier, çilekli ekler ve dondurmalı profiterol yapımını öğrenen katılımcılar, içlerindeki pastacıyı ortaya çıkarma fırsatı buluyor!

Dondrmalı Profiterol

Kahve Dünyası’nın çikolata atölyesi dört saat, pastacılık atölyeleri ise 150 dakika sürüyor. Katılım ücreti 150 TL olan atölyelerin biletleri Biletix’te satılırken, Kemerburgaz Fabrika ve Veliefendi Fabrika’ya uğrayarak veya telefonla arayarak etkinlikten bir gün öncesine kadar rezervasyon yaptırmak da mümkün.

Atölye takvimi ve diğer tüm detaylara www.kahvedunyasi.com/kesfet/atolye adresinden ulaşılabiliyor.

Kemerburgaz Fabrika
Mithat Paşa Mah. İstanbul Cad. Selanik Bulvarı No:11
Tel: 0212 360 07 98

Veliefendi Fabrika
Kartaltepe Mah. Aksu Cad. No:3
Tel: 0212 543 16 53

KAHVE DÜNYASI ÇİKOLATA VE PASTACILIK ATÖLYELERİ – ARALIK TAKVİMİ*

Çikolata Atölyesi

Veliefendi Fabrika
12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 Aralık

Pastacılık Atölyeleri

Veliefendi Fabrika

Pastacılık ve Pate a Choux Atölyesi: 10 Aralık

* Tüm atölyeler saat 13.00’te başlamaktadır.

Hayallerdeki çikolata gerçeğe dönüşüyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM