Enza Home Ottovia Serisi’ni gördünüz mü?

Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara farklı tasarımlar sunan Enza Home, Ottovia Serisi ile klasik çizgileri modern dokunuşlarla harmanlıyor. Her detayında zarafetin buluştuğu Enza Home Ottovia Serisi, yaşam alanlarına sıra dışı, güçlü ve estetik bir yorum katıyor. Feminen çizgileri ve dingin renkleriyle dikkat çeken Ottovia Koltuk Takımı, güçlü ve etkileyici bir estetiğe sahip.El işçiliği kapitone uygulaması, özel dikiş detayları, tasarım ahşap ayaklarıyla detaylara verdiği önemi ortaya koyan Ottovia Koltuk Takımı, yüksek konfora sahip, rahat oturumuyla da fark yaratıyor. Ottovia Koltuk Takımı, berjer ve kırlentlerinde özel kumaş seçimleri ve aksesuar detaylarıyla özenli tasarım tarzını da vurguluyor. Enza Home mobilya

tv ünitesi

Estetiğin geometrisi
Enza’ya özel koyu yeşil yüzeyi, altın rengi şerit ve aksesuar detaylarına göz alan Ottovia Yemek Odası, farklı geometrik form geçişleriyle akıcılık sağlıyor. Derin ve etkileyici renk kombinasyonuyla olduğu kadar dinamik tasarım detaylarıyla büyüleyici bir dokunuşa sahip Ottovia Yemek Odası, masa üst yüzeyindeki lake ve cam yüzey kombinasyonuyla da fark yaratıyor. İki farklı ölçüde masa alternatifine sahip Ottovia Yemek Odası, ekstra depolama alanı sunan modern vitriniyle de yaşam alanlarının tamamlayıcısı oluyor.

yemek masası takımı

Detaylarda lüks dokunuşlar
Özgün ve etkileyici bir estetik anlayışının yansıması olan Ottavia Yatak Odası, çoklu geometrik formu, zengin ve hareketli tasarım detayları ve koyu yeşil renk kombinasyonuyla kusursuz bir ahenk yaratıyor. Karyola başlığına özel kapitone uygulamalarının yanı sıra 4 farklı dolap seçeneği sunan Ottovia Yatak Odası, geniş bir depolama alanı sunan şık dolap içleri, harekete duyarlı altın renginde led aydınlatmalı askılarıyla da farkını ortaya koyuyor. Ottovia Yatak Odası, ödüllü tasarıma sahip fonksiyonel ve estetik boy aynasıyla yatak odalarının şıklığını tamamlıyor.
Yaşam alanlarında görkemli bir duruş

yatak odası takımı

Altın renkli metal detaylarla yücelen çizgi dışı tasarım tarzıyla dikkat çeken Ottavia TV Ünitesi, Enza’ya özel koyu yeşil rengiyle yaşam alanlarına ihtişamını bir dokunuş yapıyor. TV ünitesinin reflekte füme cam kapaklı üst dolabı, adeta tasarımın asaletini tamamlıyor.

Enza Home mobilya

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM