En iyi 5 güneş koruyucu kremi

Yaz aylarında güneş ışınlarına daha yoğun bir şekilde maruz kalıyoruz. Cildimizin en temel bakımı öncelikle güneşten korunmakla sağlanır. En iyi 5 koruyucu güneş kremi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Güneşin zararlı ışınlarını cildimize yansıtmamak için koruyucumuz, cildimizin kurtarıcısı. İşte size önereceğim en iyi beş güneş koruyucu kremi.

 

Bioderma Photoderm Max Sun Mist 154.50 TL

1/5

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan Photoderm Max Sun Mist SPF 50+, kuru yağ dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emiliyor ve geride yağlı bir tabaka bırakmıyor. Tüm cilt tiplerine uygun bu güneş koruması ayrıca ıslak cilde uygulanabilme özelliğiyle de öne çıkarak, pratik kullanımı ile de spor ve açık hava aktivitelerinde kullanım kolaylığını bir adım öne taşıyor. İçerdiği Hücresel BioprotectionTM patenti sayesinde güneşe karşı hücreden başlayan koruma sağlıyor ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye destek oluyor.

Sebamed Sun Krem 118.00 TL

2/5

Cildin ideal numarası olan pH 5.5 değerine sahip ve hassas ciltler için geliştirilmiş Sebamed Güneş ürünleri, yüksek derecede etkili UVA + UVB karşıtı koruma sağlayarak güneşin zararlı etkilerine karşı adeta bir kalkan görevi üstleniyor. Yoğun bakım sağlayan Sebamed Sun Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi birleşik filtre sistemiyle yüksek derecede etkili UVA + UVB karşıtı koruma sağlıyor, E Vitamini ve D-Panthenol ile cilt hasarını ve yaşlanmasını önlemeye yardımcı oluyor.

SHISEIDO Expert Sun Protector Lotion Spf30 350.00 TL

3/5

Shiseido Yeni Expert Sun Protector Lotion, yeni geliştirilmiş SynchroShield™ teknolojisinde bulunan HeatForce ve WetForce teknolojiler sayesinde güneş ısısı, su ve ter ile temas ettiğinde daha güçlü bir koruma sağlıyor. Koruyucu losyon, güneş ışınlarının sebep olduğu ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor. Ciltte beyaz iz bırakmadan kolayca yayılabilen üstün bir dokuya sahip. ProfenseCel ™ formülü ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor. Antioksidan özelliği olan NatureSurge kompleksi cildi hava kirliliğine karşı koruyor.

Avene Tres Haute Protection 115.00 TL

4/5

Hassas ciltler için çok yüksek koruma. Tüm güneş ışınlarına karşı etkili ( UVB-UVA). Paraben içermez. UVA uygunluk sertifikalı. Suya karşı ÇOK dayanıklı. %100 fotostabil. Göz yakmaz ve iz bırakmaz.

Lancaster Sun Sport Mist Spf50 269.00 TL

5/5

Islak cilt üzerine dahi uygulanabilen, görünmez yapıdaki mist anında emilir, iz bırakmaz. Yeni yenerasyon hızlı kuruyan yapı, tere & suya karşı dayanıklı, multi koruma, kum yapışmaz, gözenekleri tıkamaz & bronzluk aktive eder.

Islak ciltle temas ettiğinde, alkol kapsülleri ciltteki suyu hapseder. Ciltten buharlaşmasını engeller. yağlı faz etkin bir koruma sağlamak için cilt üzerinde bir tabaka oluşturarak koruma sağlar.

En iyi 5 koruyucu güneş kremi

She and Girls Yaz 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!