Grigori Grabovoi Tekniği ile Şifalanma

“Grigori Grabovoi teknik ve öğretilerinde konu, sadece sayı sekanslardan ibaret değildir. İnsanın düşüncesi ile bilincini ayarlayabilmesine (bilinç kontrasyonu) dayanır. Ruhsal gelişime ulaşarak olayların yapıcı ve uyumlu kontrolünü sağlayan bir bilgi sistemi ile çalışır. Fidan Karadağ Yaşam Koçu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

İnsanlara bilinçlerini değiştirip/genişleterek kaderlerini kendi ellerine almalarına ve sonsuza dek gelişmeyi ve yaşamayı öğreten bilimdir.”

Gelin bu güçlü tekniği Yaşam Koçu Fidan Karadağ’dan detaylarıyla dinleyelim.

Röportaj: Melek Şenol

Fidan Karadağ She and Girls Dergisi Röportaj

Fidan Karadağ kimdir?

1966 Yılında doğdum. Anadolu Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümü mezunuyum. 1993 yılında girdiğim gayrimenkul sektöründe uzun süre faaliyet gösterdim. Çocukluğumdan beri hep bir şeyler arar gibi hissediyordum. Bunun ne olduğunu sorgularken kendimi yeni bir varoluşun içinde buldum.

Bu sürece ilk olarak Yaşam Koçluğu eğitimiyle başladım. Ardından Kuantum Düşünce Tekniği, Access Bars, Grigori Grabovoi Sayı Öğreti ve Teknik Eğitimleri ile devam ettim. Bu eğitimlerimi bir üst seviyeye taşıyarak uzmanlaştım ve eğitimler vermeye başladım. Şimdilerde ise Thetehealer olma yolunda ilerliyorum.

Grigori Grabovoi öğretileri nelerdir?

Grigori Grabovoi teknik ve öğretilerinde konu, sadece sayı sekanslardan ibaret değildir. İnsanın düşüncesi ile bilincini ayarlayabilmesine (bilinç kontrasyonu) dayanır. Ruhsal gelişime ulaşarak olayların yapıcı ve uyumlu kontrolünü sağlayan bir bilgi sistemi ile çalışır.

Maybelline New York Lifter Plump ile Yanmaya Hazır mısınız?

İnsanlara bilinçlerini değiştirip/genişleterek kaderlerini kendi ellerine almalarına ve sonsuza dek gelişmeyi ve yaşamayı öğreten bilimdir.

Grabovoi tekniklerinde neler kullanılıyor?

Çalışmalarda ışık, geometrik formlar, renkler, taşlar ve sayı dizileri kullanılıyor.

Grabovi teknikleri ile hangi alanda çalışmalar yapabiliriz?

Grabovoi teknikleri ile hayatımızın aklımıza gelebilecek her alanında -iş, aşk, sağlık vb.- bilinç konsantrasyon çalışmaları yapabiliriz.

Grigori Grabovoi sayı sekanslarından deneyip sonuç aldığınız bir sayı var mı?

Birçok sayı dizisini deneyimleyip sonuç aldım ancak özellikle kendim ve çevremdeki kişilerin deneyimlediği para mıknatısı sekansı harika hızlı çalışıyor. (Para mıknatısı sekansı: 318- 798)

Son olarak söylemek istediğiniz nedir?

Grabovoi’nin bir cümlesi ile bitirmek isterim: “Keder ve umutsuzluk geçmiş dünyayı algılamanın bir yolu değildir. Sadece neşe, ışık ve sevgi dünyayı algılamanın yoludur.”

Sevgiyle kalın.

Fidan Karadağ Yaşam Koçu

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024