Pastel ile Paris’e giden romantik yolculuk

Kasım ayı aşk ayı derler. Nedendir bilinmez, aşka dair umutların yeşerdiği, romantik hikayelerin yaşandığı ay olarak bilinir. Kahve sohbetlerine giderken kırmızı rujlar sürülüp, Paris hayalleri kurulur. Kısacası havada aşk kokusu vardır. Emily’nin makyajı pastel

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Konu hem aşk hem de Paris olunca, biz de son zamanların fenomen oyuncusu Lily Jane Collins’in ‘‘Emily in Paris’’ dizisindeki makyajını birlikte yapalım istedik ve Pastel ile Paris’e giden romantik bir yolculuğa çıktık.

Emily’nin makyajı için öncelikle ihtiyacımız olan mat bitişli bir fondöten. Fransız kadınları fondöteni T bölgelerine sürüp, nemli bir makyaj süngeri ile fondöteni tüm yüzlerine dağıtarak uygularlar.

Böylece en doğal ten makyajı görüntüsünü elde etmiş olurlar. Bunun için en ideal fondöten, parlama kontrollü ve yüksek kapatıcılıktaki Pastel High Coverage Likit Fondöten’den başkası olamaz, Emily’in rengi 401.

Pastel High Coverage Likit Fondöten No401

Fransızların belki de en çok önemsedikleri kısım göz makyajları. Hafif dumanlı göz makyajlarını çok seviyorlar. Bunun için kirpik diplerine eyeliner sürüp , sık uçlu bir fırça ile nazikçe dağıtarak göz makyajlarına derinlik katıyorlar.

Emily’nin makyajında da aynı etki var. Bu uygulama için önerimiz, Pastel Profashion Artliner. Ürünün keçe uçlu tasarımı sayesinde kolay ve hızlı uygulanabilir oluşunu çok seveceksiniz.

Pastel Profashion Artliner Black

Emily’nin romantik bakışlarının sebebi kedi gözü etkisindeki kirpikleri. Fransız kadınları bu görüntüyü elde etmek için, maskarayı iç kirpiklerine oldukça az, dış kirpiklerine ekstra yoğun uyguluyorlar.

Siz de bu görüntüyü yakalamak isterseniz, Pastel’in Multimensional Volume & Curl maskarasına şans vermelisiniz. Ürünün ekstra hacim ve kıvrım etkisine inanamayacaksınız.

Multidimensional Volume-Curl Mascara

Emily’nin yanaklarından da anlaşılacağı üzere, Fransız kadınlarının allık tercihleri doğal bir görünüm için, pembe tonlarda oluyor.

Hafif ve kremsi formülü ile en doğal görünümü oluşturacağınız pembe yanaklar için önerimiz Pastel Profashion krem allık, 41 numara.

Pastel Profashion Krem Allık No41

Sırada Emily’nin dudak makyajı var. Fransız kadınlarının imzası haline gelmiş kırmızı dudaklar için, Pastel Daylong likit mat ruj koleksiyonuna göz atmalısınız.

Emily’nin rengi 36 numara, ancak siz ikinci bir seçenek olarak serinin 41 numarasına da şans verebilirsiniz. Günün ilk saatlerinden, gecenin ilerleyen saatlerine kadar size eşlik edebilecek kalıcılıkta olan, bu seriye bayılacaksınız.

Pastel Daylong Likit Mat Ruj No36
Pastel Daylong Likit Mat Ruj No41

Pastel ile Paris’e giden romantik yolculuğumuz burada sona eriyor. Dileriz bir gün herkes aradığı aşkı bulur.

Ne diyelim, Kasım’da aşk başkadır.

Emily’nin makyajı pastel

She and Girls Kasım 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM