Venüs Yengeç burcunda! İlişkilerde neler bekleniyor?

Venüs 6 Eylül’e kadar misafir olacağı yengeç burcuna geçti. İlişkilerimizde, evimizde, ailemizde kısacası hayatımızın hemen her alanında daha evcimen, daha incelikli ve daha merhametli bir tutum sergileyeceğiz. Venüs yengeç burcunda

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bu dönemde özel hayatımız, duygusal hassasiyetlerimiz, güvenliğimiz temaları daha ön plana çıkacaktır. Venüs Yengeç transitleri, evliliğe karar vermek, ev almak, evde tadilata girişmek, kadın ihtiyaçlarına yönelik, beslenmeye dair iş girişimleri yapmak için doğru zamanlardır.

Mutfak her zamankinden daha çekici görünebilir o sebeple kilo alma zamanlarıdır diyebiliriz. Ancak genel ruh hali olarak belki de insan dürtülerinin en ılımlı, en anaç ve en himaye edici olduğu zamanlardır. Ve fakat Venüs, Yengeç transiti boyunca gökyüzünde öylesine sert açılar yapacak ki yukarıda saydığım bu hassasiyetleri mumla arar olacağız.

Oğlak burcundaki Jüpiter, Plüto ve Satürn gezegenlerine sırasıyla karşıt, Koç burcundaki Mars’a da kare açı yaparak bizleri oldukça zorlayacak gibi duruyor. Özellikle ayın 25′ inden itibaren 2 Eylül’deki Balık dolunayına kadar bizleri ilişkilerde ve parada tatminsizlik, açgözlülük, güç kullanma, ele geçirme, yok etme, değersizlik takıntı ve haz odaklı olma dürtüleriyle içimizdeki şeytanı gıdıklayıp duracak.

Çok dikkatli olunması gereken günler. 30 Ağustos tarihinde de Venüs-Plüto karşıt açısı kesinleşiyor. Kadın mağduriyeti konusunun altını tekrar çizmek gerekiyor.

Parasal konularda da yeni gündemler beklenebilir. Enerjiler ne kadar sert ve zorlayıcı olursa olsun, insani vasıflarını korumada ısrar eden ”Vera” kimselerden olmak nasip olsun…

Sevgilerimle
EBRU PALA

Venüs yengeç burcunda

She and Girls Yaz Sayısı 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!