The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner İle Cildimize Gece Bakımı Geldi!

The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner
The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner

The Organic Pharmacy, doğal ve vegan içeriklerine her gün bir yenisini ekliyor. Akşam yatağa yattığınızda huzurlu ve mutlu uykuya geçişe zemin oluşturan “Jasmine Night Conditioner”, duyularınıza hitap ederken içeriğindekilerle cildinize gece bakımı sağlıyor. The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Cildin yeniden canlanmasını sağlayan Jasmine Night Conditioner, retinol, hyaluronic acid, glycolic acid ve C vitamini ile derinin alt ve üst katmanlarına bakım yaparak maksimum sonuç almanızı sağlıyor.

Türkiye’de sadece seçkin eczane ve Raffles Spa Istanbul’da satışı yapılan The Organic Pharmacy, ülkede beslenme ve sağlık konusunda doğal ürünleri tercih edenler tarafından artarak ilgi görmeye devam ediyor.

The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner. She and Girls Dergisi.

The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner
The Organic Pharmacy Jasmine Night Conditioner

Ünlülerin Kuaföründen Saç Trendleri! 2019 / 2020 Sonbahar ve Kış Saç Modası Nasıl?

[irp posts=”5614″ name=”Zayıflamada en önemli faktör nedir? Uzman Diyetisyen Açıkladı!”]

Modadan mobilyaya, ev–yaşam kategorisinden kozmetik ve kişisel bakıma, elektronikten süpermarket kategorilerine uzanan geniş ürün gamıyla Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş platformlarından Trendyol, aylık 30 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ve yılda 200 milyon ürün satışıyla Türkiye’de ve MENA Bölgesi’nde en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu oldu.

Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan

Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan Trendyol’un ziyaretçi ve alışveriş oranlarının eş zamanlı olarak büyüdüğüne dikkat çekerken: “Türkiye’nin en güçlü alışveriş platformu Trendyol olarak, 2.000 kişilik ekibimizle başarımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Trendyol, 2019 yılının ilk yarısında 25 milyon kullanıcıya ulaştı. 12 milyon aktif üyesiyle yılda 200 milyon ürün satışı gerçekleştiren Trendyol, 20 milyon mobil uygulama indirme oranını yakaladı. En hızlı büyüyen kategoriler ev, süpermarket ve bebek çocuk ürünleri oldu. Trendyol’un 2019 hedefleri arasında yüzde 150 büyüme hedefiyle ziyaret oranlarımızı iki katına çıkarmak var. Yıl sonunda 3 milyar yıllık sayfa ziyareti ve 40 milyon uygulama indirmesi hedefliyoruz.” dedi.

Trendyol 2019 Hedefi Nasıl? She and Girls Dergisi.

Yazıyı görmek için tıklayın!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM