Trendyol 2019 Hedefi: Yüzde 150 Büyümek! Bunu Başarabilirler Mi?

Trendyol 2019 Hedefi Nasıl
Trendyol 2019 Hedefi Nasıl

Trendyol yılda 200 milyon ürün satışıyla Türkiye’de ve MENA Bölgesi’nde en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu oldu. Trendyol 2019 Hedefi Nasıl?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Modadan mobilyaya, ev–yaşam kategorisinden kozmetik ve kişisel bakıma, elektronikten süpermarket kategorilerine uzanan geniş ürün gamıyla Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş platformlarından Trendyol, aylık 30 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ve yılda 200 milyon ürün satışıyla Türkiye’de ve MENA Bölgesi’nde en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu oldu.

Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan

Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan Trendyol’un ziyaretçi ve alışveriş oranlarının eş zamanlı olarak büyüdüğüne dikkat çekerken: “Türkiye’nin en güçlü alışveriş platformu Trendyol olarak, 2.000 kişilik ekibimizle başarımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Trendyol, 2019 yılının ilk yarısında 25 milyon kullanıcıya ulaştı. 12 milyon aktif üyesiyle yılda 200 milyon ürün satışı gerçekleştiren Trendyol, 20 milyon mobil uygulama indirme oranını yakaladı. En hızlı büyüyen kategoriler ev, süpermarket ve bebek çocuk ürünleri oldu. Trendyol’un 2019 hedefleri arasında yüzde 150 büyüme hedefiyle ziyaret oranlarımızı iki katına çıkarmak var. Yıl sonunda 3 milyar yıllık sayfa ziyareti ve 40 milyon uygulama indirmesi hedefliyoruz.” dedi.

Trendyol 2019 Hedefi Nasıl? She and Girls Dergisi.

Ünlülerin Kuaföründen Saç Trendleri! 2019 / 2020 Sonbahar ve Kış Saç Modası Nasıl?

[irp posts=”5614″ name=”Zayıflamada en önemli faktör nedir? Uzman Diyetisyen Açıkladı!”]

Bel Bölgesindeki Yağları Nasıl Eritirim? Bu Sorunun Cevabını Uzmanı Veriyor!

Kenan Doğulu Konserleri Müthiş Bir İlgiyle Devam Ediyor! Doğulu Bugün Çeşme’de!

Günümüzde, yoğun iş temposundan sağlıksız beslenmeye kadar uzanan birçok farklı etken vücut direncimizi azaltıyor. Vücut direncimizin düşmesi zamanla kaslarımızın zayıflamasına yol açıyor. Bu durum, duruş bozukluğuna neden olduğu gibi yaşam kalitemizi de etkiliyor. Sports International Vadi Şubesi Kuvvet Kazanım ve Fonksiyonel Antrenman Uzmanı Melih Hancıoğlu bu duruma yönelik 6 farklı hareket uygulaması anlattı.

Battle Ropes:

Kişinin vücut ağırlığına göre halatlar kullanılır. Halatların eş zamanlı sallanması, sırt ve kol kaslarını kuvvetlendirirken metabolik dayanıklılığı geliştirir. Uygulanması ; bacaklar bükülü ve sırt dik bir konumda iken halatlar eş zamanlı olarak dalgalandırılır.

Yazının devamını okumak için tıklayın.

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM