Setur’da erken rezervasyon avantajları başlıyor!

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, 23 Kasım’da başlayacak erken rezervasyon fırsatlarında %50’ye varan indirimlerle farklı tatil alternatifleri sunuyor. Setur erken rezervasyon kampanyası

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Setur, tatil severlere hijyen sertifikalı güvenilir otellerden oluşan farklı seçenekler ve satın alınan konaklamalarda 72 saat öncesine kadar para iade güvencesi de sağlıyor.

Tüm yıla yayılan avantajlı fiyatlarla misafirlerine güvenilir ve hesaplı tatil imkanı sunan Setur, 23 Kasım’da başlayacak erken rezervasyon kampanyasıyla %50’ye varan indirimler sunuyor.

Ayrıca World özellikli kredi kartlarına özel 18 aya varan taksit imkanı veren Setur, misafirlerine Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Sağlıklı Turizm Belgesi ve Koronavirüs Sertifikasyon Belgesi’ne sahip tesisler ile birçok farklı seçeneği bir arada sunuyor. Setur’un çalıştığı tesisler arasında, ilgili kurumların verdiği ISO, HACCP gibi güvenlik belgelerine de sahip oteller bulunuyor.

Birçok farklı tatil seçeneği için çeşitli avantajlar yaratıldı

Erken rezervasyon kampanyası ile tatil severlere 2021 yazında Bodrum, Belek, Kemer, Çeşme, Fethiye, Side gibi ana destinasyonlara ek olarak, Selimiye, Bozburun, Datça, Cunda, Akyaka, Kaş, Kalkan gibi birbirinden güzel butik otellerin olduğu destinasyonlarda güvenilir ve fiyat avantajlı tatil imkanı sunduklarını belirten Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, “Setur olarak, tatilcilerimizin güvenliğini her şeyin önünde tutuyoruz.

Gerekli sertifikasyonlara sahip otellerle çalışıyoruz. Misafirlerimize ayrıca tüm yıla yayılan avantajlı kampanyalarımıza ek olarak düzenlediğimiz erken rezervasyon kampanyasında yaz döneminde Türkiye’nin en seçkin tatil otellerinde %50’ye varan indirimli fiyatlar sunuyoruz.

Bununla birlikte iptal ve değişiklik isteyen tüm misafirlerimize gerekli desteği vererek seyahatin başlamasından 72 saat öncesine kadar para iade güvencesi veriyoruz. Misafirlerimizi yurt içinde “Güvenli Turizm Serfikası” alan otellere yönlendirmeye ve turlarımızda alınan önlemlere dikkatle uymaya devam ediyoruz.

Portföyümüze birçok yeni butik otel katıyoruz ve küçük gruplar olarak yapılabilecek seyahatler için tesislerimizin sayısını artırıyoruz. Yeni dönem için de turlarımızın daha az kişi sayısı ile hijyen güveliğinden emin olduğumuz oteller, ören yerleri, restoran ve açık hava destinasyonlarından oluşmasına önem veriyoruz.” dedi.

Setur erken rezervasyon kampanyası

She and Girls Kasım 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM