Anneler Günü’nde Annenize Güzel Saçlar Hediye Edin! Anneniz Muhteşem Saçlara Kavuşsun!

Annenizin saçları eskisi gibi güçlü değilse ya da dökülüyorsa bu Anneler Günü’nde ona sıra dışı bir hediye verin. S’Clinic Wellness & Beauty Center uzmanlığında geliştirilen biyolojik büyüme faktörüyle saç çoğaltma tekniği ile anneniz hayal ettiği muhteşem saçlara kavuşsun. S’Clinic Wellness saç çoğaltma tekniği ile annenizi mutlu edin.

She and Girls Dergisi

ClinicŞüphesiz hepimiz için annemiz dünyanın en güzel kadını, bu güzelliğin en önemli unsurlarından biri da saçlar… Ancak kimi zaman genetik faktörler, stres, vitamin eksikliği, hormonal problemler, boya, açıcı gibi yanlış kullanılan ürünler gibi birçok nedenle saç kayıpları yaşanabiliyor. Bu saç kayıpları ise kadınları çok mutsuz ediyor. Anneniz de bu sorunlarla karşı karşıya kaldıysa bu Anneler Günü’nde ona S’Clinic Wellness & Beauty Center’dan benzersiz bir armağan verebilirsiniz.

2012 yılından bu yana hizmet veren S’Clinic Wellness & Beauty Center, biyolojik büyüme faktörüyle saç çoğaltma uygulamasıyla anneleri hayal ettiği saçlara kavuşturuyor. Biyolojik büyüme faktörüyle saç çoğaltma yöntemi erkek tipi saç dökülmesinde, menopoz sonrasında, saç ekimlerinden önce ve sonra mevcut saçı çoğaltmak ve güçlendirmek için uygulanabiliyor. Kök hücre yöntemiyle elde edilen biyolojik saç büyüme faktörlerinin saç köklerine uygulanmasıyla gerçekleştirilen işlem, öncelikle saç dökülmesini durdurmaya ve mevcut saçların güçlenmesine yardımcı oluyor. Yaklaşık 12 seans süren uygulamada, 6. ve 8. seansın ardından yeni saçlar çıkmaya başlıyor. Tamamen ağrısız olan uygulamanın bir seansı, ortalama 20-25 dakika sürüyor.

S’Clinic Wellness saç çoğaltma tekniği

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares