Ramazan sofralarının sunumu için Sofia misafir peçeteler yanınızda!

Lila Group’un üst segment markası Sofia’nın özel koleksiyonu ‘Sofia Misafir Peçeteler,’ birbirinden şık desenleri ile 11 ayın sultanı Ramazan ayında hazırlayacağınız lezzetli sofralarınızda misafirlerinizi ağırlamaya hazır… Peçete modelleri

Sofia’nın şık desenlerden oluşan koleksiyonu ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile her akşam farklı konseptte bir iftar sofrası ile masalarınıza zarafet katabilirsiniz.

Sofia misafir peçete

Lezzetli yemeklerinizi zarif iftar soflarında en şık hali ile sunmak, farklı konseptlerdeki gümüş, altın ve çiçek desenli ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile mümkün. Ramazan ayı boyunca en sade iftar sofralarınızı ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile yapacağınız küçük bir dokunuşla şık bir ziyafet sofrasına dönüştürebilirsiniz.

Sofia Misafir Peçeteler koleksiyonunda yer alan ve her biri ile farklı bir konsept, farklı bir hikaye oluşturmanın mümkün olduğu tam 5 farklı desen ile iftar sofralarınızı daha şık ve keyifli hale getirmek çok kolay. Sofia Misafir Peçeteler, 3 katlı, 33*33 cm boyutlarda ve 20’li paketler halinde satışa sunuluyor.

Peçete modelleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM