Türkiye’nin ilk Make Up festivali Emaar AVM’de gerçekleşecek

İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, birbirinden ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Make Up Festival için ünlüler bir araya gelecek

Makyaj ve makyaja dair birçok etkinliğin yer alacağı, Türkiye’nin ilk Make Up Festivali (Makyaj Festivali), 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Emaar ziyaretçilerinin makyaja dair birçok farklı deneyimi yaşama şansı bulacağı etkinlikte Çağla Şikel, Danla Biliç, Alp Kavasoğlu gibi ünlü isimler de Make Up Festival için bir araya gelecek.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, 17-18 Kasım tarihlerinde Make Up Festival’e ev sahipliği yapacak. 17-18 Kasım tarihlerinde, iki gün boyunca canlı makyaj şovları, defileler ve makyaj sohbetlerinin yanı sıra daha sağlıklı bir cilt ve daha doğru makyajın ipuçları verilecek.

Çağla Şikel ve Danla Biliç gibi ünlü isimlerin yanı sıra makyaj sanatçıları makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu ve oyuncu İlayda Akdoğan da katılımcılarla makyaj sohbetleri ve canlı uygulamalar yapacak. Makyaj dolu iki gün geçirecek olan katılımcılar sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden de kariyer yolculuklarını dinleme şansı bulacak.

Emaar AVM’de 17 Kasım Cumartesi günü 13.00’de başlayacak olan Make Up Festivali, Pazar günü 18.30’a kadar sürecek. Etkinliğin kapanış sürprizi ise özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği Ece Seçkin’in vereceği konser olacak. Seçkin, iki gün boyunca sürecek festivalin heyecanını hareketli şarkılarıyla zirveye çıkaracak.

Make Up Festival için ünlüler bir araya gelecek

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM