Yeni yıla ışıltılı ve göz kamaştıran saçlarla yeni bir başlangıç

Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile kullanıcılarına kalıcı ve keyifli bakım deneyimi yaşatan Philips, “yeni yıl hediyesi ne alsam?” diye düşünenleri BHS675/00 Saç Düzleştirici ile bu telaştan kurtarıyor. Kırıkların önüne geçmek için özel tasarım

Kırıkların önüne geçmek için özel olarak tasarlanan UniTemp Sensöre sahip olan Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, yüzde 95’e kadar kırılmaları önlüyor; sevdiklerinize de yıl boyu ışıltılı ve serbest saçlarınızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da hediye arayışına girenler, “hep kullanacağı, fonksiyonel bir hediye olsun!” diyenler bu yıl da Philips hayatı kolaylaştıran önerileri ile bu arayışa bir son veriyor. Philips’in Kırık Önleyici Düzleştiricisi BHS675/00 sevdiklerinize yeni yılda bakım ve konfor vaad ediyor.

Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, kadınları yıl boyu bakımlı ve ışıltılı saçlara kavuşturuyor. Serin havalar dolayısıyla kuruyan ve ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için yüzde 95’e kadar kırılmaları önleyen Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, yeni yılda da kadınların vazgeçilmezi olacak.

Kırıkların önüne geçmek için özel olarak tasarlanan UniTemp Sensör’e sahip olan BHS675/00, uygulama sırasında plaka sıcaklığının düşmesine engel olarak saçların tekrar tekrar sıcaklığa maruz kalmasını önlüyor.

Hızlı ısınma süresi ile 30 saniye içinde kullanıma hazır olan BHS675/00 Saç düzleştiricinin 11 farklı sıcaklık ayarı bulunuyor. 105 milimetrelik ekstra uzun plakaları ile hızlı ve kolay düzleştirme sağlıyor ve keratin katkılı koruyucu seramik kaplamalar saçları besliyor. İyon teknolojisi ile elektriklenmelerin önüne geçen BHS675/00, güvenli kullanım için otomatik kapanma sistemi ile de “düzleştiriciyi fişte mi unuttum?” derdini ortadan kaldırıyor.

Siz de sevdikleriniz için yıl boyu kullanabilecekleri ve kullanırken kendilerini mutlu hissedecekleri fonksiyonel bir armağan almak istiyorsanız, Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici tam aradığınız hediye!

Kırıkların önüne geçmek için özel tasarım

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM