Optimum’da ünlüler geçidi

Cumartesi ‘Müslüm’, Pazar günü ise ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmlerinin ünlü yıldızları, İzmir Optimum AVM’de sevenleriyle buluşacak. Sinema severler için müthiş bir hafta sonu

İzmir’de film galalarının adresi Optimum, bu hafta sonu yine iki film galasına birden ev sahipliği yapıyor.Cumartesi günü Türkiye’nin en çok konuşulan filmi olan ‘Müslüm’, Pazar günü ise yine genç kuşağın merakla beklediği ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmlerinin İzmir özel gösterimleri Optimum’da gerçekleşecek.

Rekor İzlenme ile Olay Yaratan ‘Müslüm’ filminin ekibi ve Timuçin Esen Cumartesi Optimum’da…

Arabesk müziğin 2013 yılında vefat eden efsane ismi Müslüm Gürses’in yaşamını anlatan ‘Müslüm’ filminin İzmir özel gösterimi, 17 Kasım Cumartesi saat 16.00’da Optimum’da yapılacak. Yapımcılığını Mustafa Uslu ve Nurinisa Yıldırım’ın üstlendiği, Ketche ve Can Ulkay’ın yönettiği, Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi’nin kaleme aldığı, başrollerini ise Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Şahin Kendirci ve Turgut Tunçalp’in paylaştığı ‘Müslüm’ filminin özel gösterimi öncesinde film ekibi, Optimum ziyaretçileri ile buluşacak. Müslüm hayranları Türkiye’de büyük beğeni toplayan filmi izlemeden önce gerçekleşecek söyleşide, hayranlıkla takip ettikleri oyuncularla bir araya gelerek hasret giderecek.

‘Müslüm’ filminin İzmir özel gösteriminde elde edilecek gelir, toplumda çocuk konusuna dikkat ve duyarlılığın artırılması konusunda faaliyet gösteren Çocuklar Geleceğimizdir Derneği’ne bağışlanacak.

Pazar Günü Optimum’da Mert Fırat Fırtınası Esecek

Sinema severler için müthiş bir hafta sonu planlayan Optimum, pazar günü de yine büyük merakla beklenen ‘Her Şey Seninle Güzel’ filminin özel gösterimine ev sahipliği yapacak. Filmin yıldız oyuncuları Mert Fırat, Burcu Biricik ve Hazar Ergüçlü, özel gösterimden önce saat 15.30’da gerçekleşecek söyleşide hayranlarıyla buluşacak.

Sinema severler için müthiş bir hafta sonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM