11 Kasım 2019’da Ne Kadar Alışveriş Yapıldı? Geçen Yıla Göre Satışlar Ne Kadar Arttı?

Kasım Ayı Alışveriş Kampanyaları 2019

Global alışveriş festivali 11.11 yüzleri güldürdü. Bebek bezinden deterjana, giyimden kozmetiğe, parfümden arabaya kadar pek çok üründe yüzde 20 ile 90 arasında değişen indirim oranları ile alışveriş çılgınlığı yaşandı. Türk teknoloji şirketi Medianova’nın altyapısı ile siteler daha hızlı ve sorunsuz çalışırken çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. En yoğun alışveriş trafiği kampanyaların başladığı akşam saatlerinde 21.00’da yaşandı ve gece 00.00’da tavan yaptı.Geçen yıla göre kıyaslandığında ise trafik 4,5 kat arttı. Kasım Ayı Alışveriş Kampanyaları 2019.

Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi, Kadın Dergisi.

Youtube Kanalımız

[irp posts=”10795″ name=”Moda Dergisi She and Girls Dergisi’nin Kasım Sayısını Turkcell Dergilik’ten okuyabilirsiniz!”]

Tüm dünyada tüketicilerin sabırsızlıkla beklediği 11.11 indirimleri, bu yıl da büyük ilgi gördü. Bebek bezinden deterjana, giyimden kozmetiğe, parfümden arabaya kadar pek çok üründe yüzde 20 ile 90 arasında değişen indirimler alışveriş oranlarını artırdı. Türk teknoloji şirketi Medianova’nın altyapısı ile siteler daha hızlı ve sorunsuz çalışırken çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. En yoğun alışveriş trafiği kampanyaların başladığı akşam saatlerinde 21.00’da yaşandı ve gece 00.00’da tavan yaptı. Geçen yıla göre kıyaslandığında ise trafik 4,5 kat arttı.

11 Kasım 2019 Geçen yılı katladı!

Merakla beklenen 11.11 indirim kampanyasında bu yıl geçen yıla kıyasla artış görüldü. Daha fazla sayıda kişi e-ticaret sitelerine giriş yaparken, oranlarda geçen yıla göre 4,5 kat artış yaşandı. Kampanyaya ilgi Türkiye ile sınırlı kalmayıp, ülke sınırlarını da aştı. Türkiye’deki e-ticaret sitelerine yurt dışından da yoğun ilgi vardı. En fazla giriş Azerbaycan, Amerika, Almanya, Irak ve Fransa’dan yapıldı.

Online Alışveriş Tüketicisi bilinçlendi.

Tüketime olan ilgi bilinçli alışverişi de artırdı. Tüketiciler satın almadan önce fiyat araştırması yaptı. Aradığı ürün hangi sitede kaç liraya satılıyor diye gün gün takip etti. Kampanya döneminden önceki fiyatlara kıyasla indirim oranlarını da sorguladı ve alışverişini buna göre yaptı.

Kasım Ayı Alışveriş Kampanyaları 2019. She and Girls Dergisi.

Can Yaman’ın “Hiç Aşık Olmadım” Açıklamasının Ardından Tüm Gözler Ona Çevrilmişti!

11 Kasım Alışveriş Sonuçları, 11.11 Alışveriş Araştırması, 11 Kasım 2019 Online Alışveriş Raporu.

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM