Süper İyi Günler’in gala gecesine Tohum Otizm Vakfı Destekçileri büyük ilgi gösterdi!

Tohum Otizm Vakfı Süper İyi Günler Galası

Birçok ülkede önemli tiyatrolarda sahnelenen ve 3 milyonu aşkın kişiye ulaşan ‘Süper İyi Günler’ oyununun özel gösterimi Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sahnelendi. İş, sanat ve medya dünyasının ünlü isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği gala gecesinin tüm geliri Tohum Otizm Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek üzere bağışlandı. Tiyatrokare tarafından, Nedim Saban’ın yönetmenliğinde sahnelenen ‘Süper İyi Günler’ 16 yaşındaki otizmli (asperger sendromlu) Christopher Boone’un macerasını konu alan oyunu izleyiciler ayakta alkışladılar. Tohum Otizm Vakfı Süper İyi Günler Galası.

Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi, Kadın Dergisi.

Youtube Kanalımız

[irp posts=”10795″ name=”Moda Dergisi She and Girls Dergisi’nin Kasım Sayısını Turkcell Dergilik’ten okuyabilirsiniz!”]

Tohum Otizm Vakfı’nın gönüllü melekleri ‘Sosyal Komite’

‘Süper İyi Günler’in bu özel gösterimi için yoğun çaba sarf eden Tohum Otizm Vakfı Sosyal Komitesi’ tam kadro galaya da katıldılar. Bugüne kadar vakfın birçok projesinde çok önemli değerler yaratan komite üyeleri, Aslı Ogay, Aylin Erkohen, Ayşe Sever, Deniz Konuralp, Ebru Kohen, Esra Habbab, Nil Bentürk Uyguner, Okşan Bozkır, Renee Saban, Rezzan Benardete, Rosella Karabacak, Sarika Rodrik, Stella Düek, Zeynep Baban ve Zeynep Üstünel bu özel geceye de katılarak, katkı sağlamaya devam ettiler.

İş, sanat ve medya dünyasının önemli isimleri buluştu.

Bugüne kadar Londra’da West End ve New York’da Broadway başta olmak üzere dünyanın birçok yerindeki önemli tiyatrolarda sahnelenen ve 3 milyonu aşkın kişiye ulaşan “Süper İyi Günler” oyununun bu çok özel gösterimine iş, sanat ve medya dünyasının önemli isimleri yoğun ilgi gösterdi. Zülfi Livaneli, Rana-Erol Tabanca, Mustafa Taviloğlu, Ahu Yağtu, Yasemin Aloğlu, Bilgün Dereli, Murat Güloğlu, Esra Ekmekçi, Reyhan İpekel, İpek Berk Köse, Tilda Tezman, Murat Boyner, Burcu Kara, Rabia Kurşun, Sinem Güven, Şebnem Burcuoğlu, Hilal Kosif, Sandra Erer, Mine Kalpakçıoğlu, Begüm Karamahmutoğlu, Tamer Yılmaz, Hande Sezer Pekcan, Neşe Gönül, Arhan Kayar, Nevra Serezli, Şah Yaycı, Stella Duek, Nevra Öner, Serpil Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı gecenin tüm geliri Tohum Otizm Vakfı çalışmalarını desteklemek için bağışlandı.

Can Yaman’ın “Hiç Aşık Olmadım” Açıklamasının Ardından Tüm Gözler Ona Çevrilmişti!

Tohum Otizm Vakfı Süper İyi Günler Galası. She and Girls Dergisi.

Linkedin Açıkladı! Dünyanın En Popüler Mesleği Değişti! Artık En Çok Bu Meslek Tercih Ediliyor!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM