Kahve Dünyası ile Ramazan Bayramı’nı çikolata tadında geçirin!

Kahve Dünyası, bayramda sevdiklerinin kapısını çalarken lezzetli bir hediye götürmek isteyen misafirleri için birbirinden leziz çikolatalar öneriyor. Dünyanın en kaliteli kakao çekirdeklerinden üretilen gerçek çikolatayı meyve çeşitlerinden karamele uzanan eşsiz lezzetler ve sofistike tasarımlar ile buluşturan Kahve Dünyası, yediden yetmişe herkesin bayram mutluluğuna ortak oluyor. Kahve Dünyası çikolataları

She and Girls Dergisi

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, bayram sevincini sevdikleri ile paylaşmak isteyenlere birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor. Doğal, katkısız ve birinci sınıf kakaoyla hazırlanan gerçek çikolatalar hem evlerinde misafirlerini ağırlayanların hem de bayram ziyaretlerine eli boş gitmek istemeyenlerin ilk tercihi oluyor.

Kahve Dünyası bayram çikolataları

Klasiklerinden özel tasarımlara
Kahve Dünyası’nın çikolataları her yaşa, zevke ve damak tadına hitap ediyor. Sütlü ve bitter çeşitleriyle Madlen, klasikten vazgeçmeyenlere aradıkları lezzetin çok daha fazlasını sunuyor. Bademden çileğe, karamelden tropikal meyvelere birbirinden özel lezzetlerin gerçek çikolata ile buluştuğu Spesiyal ise şık ve sofistike sunumuyla bayramın tadını doyasıya yaşatıyor.

Çocuklar gibi sevindiren çikolata!
Rengarenk paketli tasarımıyla adeta çocukluk günlerine götüren Lavi, çikolatasının içindeki sürprizlerle de gülümsetiyor. Lavi’nin bitterli veya sütlü yumuşacık dolgusunun lezzeti, fındık, Antep fıstığı veya frambuaz ile birlikte zirveye çıkıyor.

Tadı damakta kalan lezzetler!
Hindistan cevizi veya kakao kaplı, bitter ya da sütlü çikolata dolgusuyla damakları şenlendiren Trüf’ün sırrı gerçek kakao ve el yapımı üretiminden gelirken Gaziantep’in meşhur boz fıstıklarını sütlü veya bitter çeşitleriyle yeniden yorumlayan Roche, bayram misafirlerini gerçek çikolata tatmaya davet ediyor.

Kahve Dünyası, tüm ürünlerinde olduğu gibi çikolatalarında da hiçbir koruyu katkı maddesi kullanmıyor. Her biri çikolata tutkunu olan maharetli ustaların ürettiği çikolatalar, en doğal ve taze halleriyle damakta eriyen lezzetlere dönüşüyor.

Kahve Dünyası çikolataları

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM