Grand Hyatt İstanbul’da havuz ve yeşillik keyfi bir arada yaşayın!

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeşillikler içinde gizli kalmış bahçesinde yer alan havuzunda bu yazın tadını çıkarın. Grand Hyatt İstanbul

She and Girls Dergisi

İstanbul’un karmaşasından kurtulmak, Grand Hyatt Istanbul’un havuzunda güne keyifle başlamak, hafta sonları ise hem aileniz hem de arkadaşlarınızla havuz başında güneşin ve günün tadını çıkarmak mümkün. Grand Hyatt Istanbul, küçük müdavimleri için de çocuk havuzunda eğlenceli saatler vadediyor.

Şehrin göbeğinde, kalabalıktan uzak bir alternatif sunan Grand Hyatt Istanbul’un, 25 m. uzunluğunda, 12,5 m. genişliğinde ve 1,5 m. derinliğindeki havuzunda yazın keyfini doyasıya çıkarın.

Hyatt İstanbul

Gazebo Bar’dan gurme lezzetler, Gaia SPA & Fitness Center’dan avantajlar
Havuz kenarında yer alan Gazebo Restoran & Bar’da İtalyan pizzaları ve tapasları, ev yapımı burgerler gibi pek çok lezzeti, serinleten smoothieler ve mükemmel kokteyller eşliğinde tadabilirsiniz.

Haziran ayından Eylül ayına kadar her gün 08.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet veren Grand Hyatt İstanbul’da günlük hafta içi tek kişi 220 TL iken hafta sonu fiyatları ise tek kişi 290 TL. Havuzu sezonluk olarak kullanmak isteyenler için ise tek kişi 2.900 TL.

Havuza sezonluk üye olanlara özel Gaia Spa’da tüm terapilerde yüzde 15, restoran ve barlarda yüzde 15, buz çeşmesi ile desteklenen aromatik sauna, buhar odası kullanımı, soyunma odasında dolap kullanımı ekstra olarak sunuluyor.

• 0 – 6 yaş çocuklara havuz ücretsiz.
• 6 – 12 yaş çocuklar için %50 indirim uygulanır.
• Tüm üyelik tipi ücretlerine KDV dahildir.

Grand Hyatt İstanbul

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM