Renkler ve dans anneler için buluşuyor

İş Sanat, 10 Mayıs Anneler Günü’nü özel bir programla kutluyor. İş sanat anneler günü programı

Instagram Hesabımız

Bu anlamlı günde, birbirinden renkli çevrimiçi etkinlikler İş Sanat’ın sosyal medya hesapları Instagram IGTV, YouTube, Facebook ve Twitter üzerinden takip edilebilecek.

Meksika Dans Topluluğu Calpulli’nin kültürel mirasını temsil eden neşeli, tutkulu, melankolik, mizahi ve ilham verici hikâyeleri sahneye taşıyan gösterisi, Anneler Günü programında öne çıkıyor.

Renkler ve Dans Anneler İçin Buluşuyor
Geçtiğimiz sezon finalinde İş Sanat sahnesinde gerçekleşen Calpulli Meksika Dans Topluluğu’nun Meksika’nın kültürel mirasını yansıttığı “Evlilik Seremonisi” adlı gösterisinin tüm kaydı İş Sanat’ın YouTube hesabından izlenebilecek. Kültürel bir mirasın rengârenk öğelerini buluşturan bu dans gösterisi, izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştü.

Türk resim sanatının önde gelen isimlerinin Anneler Günü’ne özel “annelerimizin” resmedildiği eserlerinden oluşan bir seçki sosyal medya hesaplarından görülebilecek. Müzik tutkunu anneler için popüler dijital müzik yayın servisi Spotify üzerinden hazırlanan çalma listesi İş Sanat’ın Spotify hesabından dinlenebilecek.

Nesillerdir çocukların severek kullandığı Türkiye İş Bankası tarihi kumbarasının nostaljik ilanlarından oluşturulan özel bir video içeriğinin yanı sıra annelerine sürpriz yapmak isteyen çocukların kolaylıkla evde yapabilecekleri kart yapımı videosu da İş Sanat sosyal medya kanallarında ve www.kumbaradergisi.com’da yer alacak.

İş sanat anneler günü programı

She and Girls Mayıs 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM