H&M’den 23 Nisan coşkusuna renk katacak renkli koleksiyon!

Vahşi yaşamın canlı ve eğlenceli karakterlerine sahip olan H&M çocuk giyim kapsül koleksiyonu, İngiltere merkezli illüstratör ve tasarımcı Emma Jayne ile beraber bu yaz için oluşturuldu. H&M 23 Nisan çocuk koleksiyonu

Instagram Hesabımız

Ressamın guaj illüstrasyonları, hayvanların ve bitkilerin farklı özelliklerini eğlenceli ve ilginç bir şekilde yakalayarak çeşitli çocuk kıyafetleri, mayo, aksesuar ve ayakkabılara yansıyor. Koleksiyon, 23 Nisan ile birlikte hm.com’da satışa sunuluyor.

Emma Jayne’in çarpıcı ufak görsellerden tüm kıyafeti kaplayan baskılara kadar kapsamlı illüstürasyonları, t-shirt, atlet, şort, elbisele ve mayoların üzerinde tropik kuşlar, kaplanlar ve deniz yaşamının yanında palmiye ağaçları, fantastik çiçekler ve sualtı yeşillikleriyle karşımıza çıkıyor.

H&M 23 Nisan çocuk koleksiyonu

Koleksiyon, daha sürdürülebilir bir pamuk üretimini destekleyen Better Cotton Initiative tarafından sağlanan dokuma viskon ve pamuk kaynakları ile üretildi.

Canlı yaz renklerinden oluşan renk paleti ise, parlak yeşil, turkuaz, mercan ve sarı gibi günbatımı renkleri, soft siyah, beyaz ve metalik dokunuşlardan oluşuyor. Bağlama detayları, büzme beller ve yumuşak fırfırlar da yeni sezon hissini canlandırıyor. Aksesuarlar arasında sandaletler, şapkalar ve saç bantları bulunuyor.

“Karakterleri bulundukları çevrelerle beraber oluşturmayı seviyorum, bu yüzden tropik kuşları güzel çiçeklerle ve büyük yapraklı palmiyelerle karıştırmak veya bir safari seyahati hayal etmek güzeldi.

H&M 23 Nisan çocuk koleksiyonu

Bu H&M iş birliğinde, çocukları katılmak istedikleri parlak renkli ve oldukça yaratıcı bir dünyaya taşımak istedim, bu yüzden koleksiyondan giydikleri parçalarla nasıl oyun oynadıklarını izlemek için sabırsızlanıyorum.” diyor Emma Jayne.

“Emma Jayne’in çalışmalarında, hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal gücünü yakalayan harika bir mutluluk duygusu var. H&M iş birliği için Emma Jayne’in yazı çağrıştıran resim baskılarını seçtik – tropiklerin sıcaklığı, keyifli tatiller ve sualtı maceraları. İş birliğinin canlı vahşi yaşamın renklerini ve duygularını canlandırma şeklini seviyoruz.” diyor Çocuk Giyim Tasarımı Direktörü Sofia Löfstedt.

H&M 23 Nisan çocuk koleksiyonu

She and Girls Nisan 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM