Hilton İstanbul Bomonti’den bayram indirimi!

Hilton Bomonti'de Ramazan Bayramı

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı kampanyalarla misafirlerine indirimlerle dolu keyifli bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor. 31 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasındaki konaklamalarda yüzde 25 ve otelin yiyecek-içecek alanlarında yüzde 10 indirim fırsatı sunan Hilton İstanbul Bomonti ayrıca İstanbul’da ailece eğlencenin favori noktaları Merlin Entertainments merkezlerine girişte yüzde 25 indirim ile seçili Bomontiada mekanlarında indirimli yeme-içme ayrıcalığı da sunuyor. Hilton Bomonti Ramazan Bayramı

She and Girls

Hilton Bomonti’de Ramazan Bayramı

Bomonti’nin yükselen değeri Hilton İstanbul Bomonti, Ramazan Bayramı tatilinde ağırlayacağı misafirleri için eğlence ve lezzet dolu konaklama paketlerini cazip indirimlerle taçlandırıyor. 31 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti’de konaklayan misafirler, kahvaltı dahil oda fiyatı üzerinden yüzde 25 indirimin yanı sıra oda servisi hariç otelin tüm yiyecek/içecek alanlarında yüzde 10 indirim fırsatına da sahip olacaklar.

Hilton İstanbul Bomonti’de konaklayan misafirler ayrıca, Merlin Entertainments bünyesinde yer alan dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds İstanbul ile rengarenk LEGO® parçaları ile dolu LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen akvaryum zinciri SEA LIFE İstanbul’a girişlerde yüzde 25 indirim imkanından yararlanabilecek.

İstanbul’un iş, tarih ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunan Hilton İstanbul Bomonti, konuklarına hemen yanı başındaki Bomontiada’nın Kiva, Monochrome ve Delimonti mekanlarında da yüzde 10 indirim fırsatı sunacak.

Bayram tatilinde tazelenmek isteyen misafirler ayrıca Hilton İstanbul Bomonti’nin 2017 World Luxury Spa Awards’ta iki dalda ödüle layık görülen eforea Spa’sına ücretsiz giriş imkanına sahip olacaklar.

Hilton Bomonti Ramazan Bayramı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM