Kasım Ayında Caz Müziğinin Tüm Renkleri Cloud 34’te Buluşuyor!

Hilton İstanbul Bomonti’nin 34. katında yer alan ve muhteşem bir panoramik İstanbul manzarası sunan Cloud 34, Kasım ayından itibaren her Cuma ve Cumartesi günleri farklı ülkelerden ve farklı tarzlardan esintiler sunan Colors of Music geceleri ile misafirlerine eğlence dolu saatler yaşatmaya hazırlanıyor. Hilton Bomonti caz günleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan şehrin popüler mekanı Cloud 34, Kasım ayında düzenleyeceği Colors of Music geceleriyle caz müziğinin en güzel örneklerini misafirlerinin beğenisine sunacak. Eşsiz İstanbul manzarasıyla, 34. kattan İstanbul’u selamlayan mekan, Kasım ayı itibariyle her Cuma ve Cumartesi gecesi farklı ülkelerden ve tarzlardan esintiler içeren konsept geceleriyle misafirlerine adeta bulutların üzerinde bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Cloud 34

“Abbey Lincoln gecesi”, “Latin Amerika Bossa Nova müzikleri”, “Film müzikleri gecesi”, “Bir Parizyen gecesi”, “An evening in song” ve “Other Standarts” gibi farklı müzik konseptlerinden oluşan “Colors of Music” gecelerinde, Emin Fındıkoğlu&Melisa Kral, Deniz Taşar, Cansu Nihal Akarsu & Cem Kaprol, Burcu Hancı, Dolunay Obruk, Gizem Dinç, Seran Bilgi ve Asena Akan gibi caz müziğinin ünlü isimleri sahne alacak.

Kasım ayından itibaren her Cuma ve Cumartesi gecesi, Hilton İstanbul Bomonti kalitesiyle birleşen Cloud 34’ün “Colors of Music” geceleri ile kulaklarınızın pasını silerken bir yandan da yakın zamanda yenilenen menüsünden Asya mutfağının önde gelen atıştırmalık lezzetlerini deneyimleyebilir; enfes kokteyllerini yudumlayabilirsiniz.

Hilton Bomonti caz günleri

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM