Puflar artık yatak bile oluyor, dar alanlara alternatif puflar

Dekorasyonun tamamlayıcı parçası pufların kullanım alanları genişledi. Önceleri sadece üzerine oturulabilen ve dinlenmek için tercih edilen puflar artık sehpa, sandık hatta yatak olarak bile kullanılabiliyor. Buka, alternatifli ve kullanışlı puflarıyla günlük hayatı kolaylaştıran fonksiyonel çözümler sunuyor. Buka kullanışlı puflar

Yaşam alanlarının en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayan puflar, aynı anda birçok işlevi yerine getirebiliyor. Koltuk ve kanepelerin tamamlayıcıları olarak görülen puflar, kullanım alanlarına göre artık bu çizgisinden uzaklaşıyor. Yeri geldiğinde sehpa, kısıtlı alanlar için sandık hatta yatak olarak da değerlendirilebilen puflar için Buka, birçok alternatif sunuyor. Fonksiyonelliklerinin yanı sıra, pratik kullanımlarıyla öne çıkan puflar, birçok dekorasyon seçeneğinin de elde edilmesini sağlıyor. Hem konfor arayan hem de yer tasarrufu elde etmek isteyenlere çözümler sunuyor.

Buka Yataklı Puf

Puf alternatifleriyle yerden tasarruf: İster yatak, ister sandık
Rahatlığı ön planda tutan ürünler geliştiren Buka’nın Mango ve Pumpkin pufları; hem puf hem de yatak olma özelliğine sahip. İçindeki mekanizmaları sayesinde kolaylıkla tek kişilik yatağa dönüşebilen puflar sınırlı alana sahip evlerin adeta kurtarıcısı oluyor. Pufların ölçü ve kumaşları da isteğe göre değişkenlik gösteriyor. Buka’nın Mango ve Pumpkin puflarının aynı zamanda depolu seçenekleri de bulunuyor. Yer kazandıran ve yaşam alanlarını genişleten puflar sandıklarıyla fazla eşyaların yerleştirilmesine olanak sağlıyor. Özellikle köşe koltuk takımlarının tamamlayıcısı olarak tasarlanan geniş puflar, küçük evlerin konforunu artırıyor.

Buka Pumpkin Puf

Sehpa olarak da kullanılabiliyor
Buka puflarının bazı modellerinin yanlarında yer alan tepsiler, sehpa görevi de görüyor. Kılıfları değiştirilebilen; dikdörtgen, kare, oval ve yuvarlak gibi çeşitli model ve ölçülerde puf seçeneklerini Buka’da bulmak mümkün.

TV koltuklarının tamamlayıcısı
Geniş hacimli puflar kadar mini puflar da koltukların ve dekorasyonun tamamlayıcısı olarak kullanılıyor. Buka’da pufların mini boyutlu olanları, TV koltuklarının tamamlayıcıları olarak da tercih edilebiliyor. Böylelikle TV izlerken ayaklarınızı dinlendirerek, günün yorgunluğu ve stresini üzerinizden rahatlıkla atabilirsiniz.

Buka kullanışlı puflar

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM