Tarihi restoranlar Fairy Platinum Plus ile yeni gibi tertemiz!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markalarından Fairy, Türk mutfağındaki keyifliği yolculuğuna tarihi restoranlarla devam ediyor. Yeni Fairy Platinum Plus

Türkiye’nin 7 bölgesindeki tarihi restoranları #yenigibitertemiz yapmak için kolları sıvayan Fairy, tarihi yolculuğuna İstanbul’daki 131 yıllık geçmişe sahip Hacı Abdullah Lokantası ile başlıyor. Hacı Abdullah Lokantası’nın kullandığı ve eskidiğini düşündüğü tencereler, Fairy Platinum Plus ile #yenigibitertemiz yapılarak 131 yıldır aynı usulle pişen ’lezzeti bol ama temizlemesi zor” yemekler, #yenigibitertemiz tencerelerde tarihe tanıklık etmeye devam edecek.

Ezgi Öztorun-Turgut Gülen

Dünyanın önde gelen mutfakları arasında yer alan Türk mutfağının tarihi restoranları bizim kültür mirasımızdır. Tarihi lezzetlerin olgunlaşmış tadını yansıtırlar. Tarihi restoranların yemekleri kadar mekanın kendisi ve özellikleri de ön plandadır. Türk mutfak kültürüne katkı sağlamayı ilke edinen Fairy, şimdi de Türkiye’nin 7 bölgesindeki tarihi restoranları #yenigibitertemiz yapmak için kolları sıvadı.

Fairy Platinum Plus

Fairy bu tarihi yolculuğuna İstanbul’un tarihi restoranlarından 131 yıllık geçmişe sahip Hacı Abdullah Lokantası ile başlıyor. Hacı Abdullah Lokantası’nın kullandığı ve eskidiğini düşündüğü tencereler, Fairy Platinum Plus ile #yenigibitertemiz yapılarak 131 yıldır aynı usulle pişen ’lezzeti bol ama temizlemesi zor” yemekler, #yenigibitertemiz tencerelerde tarihe tanıklık etmeye devam edecek.

Fairy, tüketicilere her koşulda en iyi temizlik sağlamak isteyen bir marka diyen Türkiye ve Kafkasya Ev Bakım Kategorisi Marka Müdürü Ezgi Öztorun, şöyle devam etti. “2010 yılından bu yana yemek kültürü ana iletişim çatılarımızdan biri oludu. Leziz yemek tarifleri ve mutfak sırlarını tüketicilerle paylaştık. Gelenekselleşen Fairy Yemek Şenlikleri’nde tüketicilerle bir araya geldik. Mutfak zenginliğimizi kalıcı bir yapıta dönüştürmek amacıyla, ‘Türkiye’nin Köfteleri’ ve ‘Türkiye’nin Çorbaları’, ‘Türkiye’nin Pilavları’ kitaplarını tüketicilerle buluşturduk.

Fairy, Türk mutfağındaki keyifliği yolculuğuna tarihi restoranlarla devam ediyor. Türkiye’nin 7 bölgesindeki tarihi restoranları #yenigibitertemiz yapmak için kolları sıvadık. İstanbul’un tarihi restoranlarından 131 yıllık geçmişe sahip Hacı Abdullah Lokantası ile başlıyoruz. Hacı Abdullah Lokantası’nın kullandığı ve eskidiğini düşündüğü tencereler, Fairy Platinum Plus ile #yenigibitertemiz yapıldı. 131 yıldır aynı usulle pişen ’lezzeti bol ama temizlemesi zor’ yemekler #yenigibitertemiz tencerelerde tarihe tanıklık etmeye devam edecek.”

Yeni Fairy Platinum Plus

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM