Boyner’de şahane indirimlerle “Şahane Kasım”!

Türkiye’nin en sevilen alışveriş adresi Boyner, milyonlarca kişinin yakından takip ettiği “Şahane Kasım” kampanyasını mağazalarında ve boyner.com.tr’de müşterileriyle buluşturuyor. Boyner şahane kasım kampanyası

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

27 Kasım’a kadar seçili sonbahar/kış sezon ürünlerinde yüzde 60’a varan indirimlerin uygulanacağı “Şahane Kasım” kampanyası ile tüketiciler kış sezonu için ihtiyaç duydukları ürünleri avantajlı fiyatlarla alma imkânı yakalıyor.

Dünyaca ünlü ve Türkiye’nin sevilen markaları ile Boyner özel markalarının sezon trendlerini yansıtan yüz binlerce ürününü tüketicilerle buluşturan Boyner, “Şahane Kasım” kampanyası ile kış sezonu alışverişinde muhteşem avantajlar sunuyor.

“Şahane Kasım” kampanyası kapsamında milyonlarca üründe net yüzde 60, yüzde 50 ve yüzde 40 indirimler uygulanıyor. 27 Kasım tarihine kadar Boyner mağazalarını ve boyner.com.tr’yi ziyaret eden tüketiciler kış alışverişini indirimli yapma fırsatı buluyor.

“Şahane Kasım” ile indirimli alışveriş imkânı
Kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyimden aktif spor ve ev koleksiyonlarına uzanan seçili yüz binlerce üründe ve yüzlerce markada indirimli fiyatlar Boyner’de tüketicileri bekliyor.

Tüketiciler yaklaşık 10 gün sürecek “Şahane Kasım” sayesinde kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme şekilleriyle almanın keyfini yaşayacak. Ayrıca “Şahane Kasım”, yeni yıla geri sayım başlamışken yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapmaya yardımcı olacak.

Kış alışverişinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan farklı kesim ve kumaşlardaki paltolardan kabanlara, botlardan çizmelere, atkılardan kazaklara, eldivenlerden kaşkollara kadar sayısız ürün avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

Şahane indirimlere ek “Şimdi Al 2021’de 6 Taksitle Öde”
Boyner “Şahane Kasım“ fırsatlarının yanı sıra “Şimdi Al 2021’de 6 Taksitle Öde” kampanyası ile de müşterilerine ayrı bir avantaj sunuyor.

“Şimdi Al 2021’de 6 Taksitle Öde” kapsamında, kasım ayının sonuna kadar Card Finans ve Maximum kartla yapılan alışverişlerin ödemesi 2021’e ertelenebiliyor. Üstelik tüketiciler ödemesini aylar sonrasına erteledikleri bu alışverişleri için 6 taksit imkânından da yararlanabiliyor.

Boyner, “Şahane Kasım” kampanyasındaki şahane indirimler ve ödeme alternatifleri ile tüm ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Boyner şahane kasım kampanyası

She and Girls Kasım 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM