W Collection kadın koleksiyonuyla Akmerkez’de yeni mağazasını açtı

Yenilikçi detaylarıyla stil, derinlik ve zenginlik taşıyan W Collection’ın yeni mağazası Akmerkez’de kapılarını açtı. W Collection’ın kadın koleksiyonuna ev sahipliği yapan mağaza, iş dünyasından günlük hayatın dinamizmini yansıtan geniş bir çerçevede stil sahibi kadınlara farklı pencereler aralıyor. Bir Vakko kuruluşu olan W Collection kadın koleksiyonu Akmerkez’de yeni mağazasını açtı.

Genç profesyonellerin adresi W Collection şimdi kadın koleksiyonuyla hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirliyor.

W Collection tüm Türkiye’deki 28. mağazasını Akmerkez’de açtı. Daha önce Akmerkez’de erkek koleksiyonuyla yer alan W Collection mağazasının yanı sıra yeni açılan mağaza, markanın Akmerkez’deki ikinci lokasyonu oldu. 106 metrekare büyüklüğe sahip olan ve W Collection kadın koleksiyonunun sunulduğu İstanbul’daki iki lokasyondan biri olan mağaza, Akmerkez giriş katında konumlanıyor. Erkek modasını teknolojik kumaşlar, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiren W Collection kadın koleksiyonlarıyla marka kimliğini zenginleştiriyor. Mağazada ürün grupları arasında; elbise, etek, ceket, pantolon, jean, tişört, pardösü gibi giyim gruplarının yanı sıra ayakkabı, şal, kemer gibi aksesuarlar da bulunuyor.

W Collection kadın koleksiyonu, eğlenmeyi seven, erkek gardırobundan ilham alan, dünya vatandaşı genç kadınlara ithaf ediliyor. İş stiline sade, düzgün ve titiz kesimlerle yeni bir yorum katan koleksiyon romantik bir çekiciliğe sahip ve eğlenceli renklerle çeşitlendiriliyor. Günün ışıltılı renk tonlarını yakalayan W Collection tarzı günün her saatine mükemmel bir uyum sağlıyor.

Koleksiyonun ayırt edici parçalarından birini pratik ama kusursuz zarafet isteyen kadınlar için her zaman tercih edilen bir alternatif olan beyaz gömlekler oluşturuyor ve koleksiyonun her görünümünü mükemmel şekilde tamamlıyor. Sıra dışı kesimleriyle W Collection tarzında; yumuşak renklerin parlak pembeyle örtüşmesine, mercan kırmızısının ve koyu mavi tonlarının ayçiçeği sarısıyla karışmasına, beyaz, siyah ve tropikal renklerin çizgilerle buluşmasına şahit oluyoruz.

W Collection kadın koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM