Schwarzkopf Professional’dan Premium saç bakımı; OIL ULTIME

Güzellik, sadece dış görünümden ibaret bir algı değeri değil…Gerçek güzellik içten gelir. İnsanın iç uyumunun özüyle mükemmelleşir. Schwarzkopf saç bakım ürünleri

Kusursuz güzellikte saçlar için her zaman inovatif ürünler ve uygulama sistemleri geliştiren Schwarzkopf Professional, şimdi tam da bu nedenle OIL ULTIME’i yaratarak premium saç bakımı dünyasına yeni bir soluk getirdi. Baş derisi, saç ve zihni dengeleyerek içten dışa yansıyan, göz alıcı bir güzellik yaratan OIL ULTIME, lüks yağlarla unutulmaz bir kuaför deneyimi sunuyor.

Yüksek performanslı doğal, saflaştırılmış yağlardan canlandırıcı temel yağlara kadar en değerli içerikler kullanılarak geliştirilen OIL ULTIME, kuaförde geçirilen her anı kendinizi harika hissettiğiniz bir güzellik seremonisine dönüşüyor. Yoğun günlük rutinden kaçarak iç dengenizi bulmanıza yardımcı olan, hafif formüllü parlaklık etkileriyle de dış güzelliğinizi sağlayan değerli yağlar sayesinde zihniniz ve saçlarınız yeniden canlanıyor ve ışıldıyor.

Saçlarda göz alıcı parlaklık ve yumuşaklık…

OIL ULTIME, göz alıcı parlaklık ve yumuşaklık için %100 doğal ve saflaştırılmış yağ deneyimi ile duyuları canlandırıyor. Aynı zamanda kendiliğinden çözülme ve buharlaşma özelliğindeki yağlarla saçı ağırlaştırmadan ışıltı ve yumuşaklık kazandırıyor. Argan, marula, gül ve frenk inciri yağları içeren aroma seremonisi ise saçı, baş derisini ve zihni dengeleyerek hem kusursuz görünmenizi hem de mükemmel hissetmenizi sağlıyor.

Ruh halinize uygun aromaterapi ve arındırma…

Yüzyıllardır farklı kültürler tarafından belli bitkisel ve bitki kökenli ürünler ile fiziksel ve psikolojik iyiliği geliştirmek amacıyla uygulanan aromaterapi, OIL ULTIME’de içinizdeki güzelliği saçlarınıza yansıtmanın size özel yollarını sunuyor. OIL ULTIME, unutamayacağınız bir kuaför deneyimi için değerli yağlarla baş derisi masajı sunan 3 farklı alternatife sahip. Ruh halinize bağlı olarak arındırıcı, enerji verici ve rahatlatıcı bakımı tercih etmek size kalıyor.

OIL ULTIME Oil-In-Scrub; içeriğindeki lotus çiçeği, değerli argan kabuğu parçacıkları, %100 doğal ve saflaştırılmış yağlarla saç diplerini arındırıyor, saçı ve baş derisini pürüzsüzleştiriyor.

OIL ULTIME Essential Oil Energizing, mandalina ve ylang ylang içeren temel yağların karışımı ile vücuda ve zihne enerji veriyor.

OIL ULTIME Essential Oil Relaxing ise lavanta ve yasemin içeren temel yağların doğal karışımı sayesinde vücut ve zihni rahatlatıyor.

İnce ve kalın telli saçlar için arındırma ve saç banyosu seçenekleri…

OIL ULTIME ile güzelliğe yapacağınız yolculuk, arındırma ve saç banyosunda hem ince hem de kalın telli saçlara özel geliştirilen serilerle devam ediyor.

İnce telli saç tiplerini ağırlaştırmadan arındırmak için özel olarak üretilen OIL ULTIME Marula & Rose Oil serisi, marula ve gül yağı içeren formülü ile çiçeksi ve yumuşak bir koku deneyimi sunuyor. Hidrolize keratin, saç yapısını onarıp güçlendirmeye yardımcı olurken, panthenol de saçlara ihtiyacı duydukları nemi sağıyor. OIL ULTIME Light Şampuan, OIL ULTIME Light Sprey Krem ve OIL ULTIME Light Kür bu seride mucizeler yaratan ürünler olarak öne çıkıyor.

Light oil in shampoo

Saçlarınız kalın telli ise OIL ULTIME’in size özel çözümleri de var: OIL ULTIME Argan & Barbary Fig Oil serisinin, argan ve frenk inciri yağları ile zenginleştirilen formülü, hidrolize keratin ile saç yapısını onarıp güçlendirmeye yardımcı oluyor. Saçlarınızın ihtiyacı olan nemi ise panthenol ile sağlıyor. Seri; OIL ULTIME Şampuan, OIL ULTIME Krem ve OIL ULTIME Kür ile saçlarınıza hak ettikleri bakımı sağlıyor.

Light oil in mousse treatment

Mükemmel saçlar için son dokunuşlar…
Çıktığınız aroma yolculuğu bitirici dokunuşlarla tamamlanıyor. Tüm saç tiplerine uygun olarak çeşitlendirilen çok amaçlı ve besleyici yağ serisi OIL ULTIME Finishing Oil, saçlarınızda ağırlık yaratmadan olağanüstü ışıltı ve yumuşaklık yaratıyor.

Finishing Oil

OIL ULTIME Marula Yağı (ince telli saçlar), OIL ULTIME Gül Yağı (ince telli ve orta derecede stresli saçlar), OIL ULTIME Argan Yağı (kalın telli saçlar), OIL ULTIME Frenk İnciri Yağı (çok kuru ve yıpranmış saçlar) serinin son dokunuşlar için sunduğu ürünler arasında…

Schwarzkopf saç bakım ürünleri

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM