Forever New bu sezon kombinleri leopar desenle tamamlıyor

Trendleri yakından takip eden modern kadınlar, bu sezon leopar desenine dolaplarında yer açıyor. Avustralyalı giyim markası Forever New’un Sonbahar- Kış koleksiyonlarında yer alan parçalar da, leopar desenleriyle hareketleniyor. Moda tutkunları, günlük giyimde kombinlerini leopar desenli kabanlar ile tamamlarken, gece olduğunda şifon bluzlarla sofistike bir görünüme bürünüyor. Modada leopar deseni etkisi

Birbirinden çarpıcı tasarımlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, kışın kasvetli günlerini sıcacık desenler ile karşılıyor. Forever New’un Sonbahar – Kış koleksiyonlarındaki leopar detaylı parçalar adeta göz kamaştırıyor.

Düz bir pantolon ve eteği bile tek bir parça ile hareketlendirmek isteyenlerin çok seveceği leopar deseni, bu sene yalnızca bluzlarda değil, kaban ve pantolonlarda da kendini gösteriyor. Son dönemlerin yaz – kış fark etmeksizin en çok tercih edilen modellerinde, leopar detaylara sıklıkla yer veriliyor. Hareketli tasarımlarda farklı tonlardaki renk kullanımları ise bu klasik kumaşa farklı bir bakış açısı katıyor.

Sonbahar ile birlikte yeniden yükselişe geçen leopar deseni, hem günlük kullanımda hem de davetlerde rahatlıkla kullanılıyor. Farklı parçalarda kendine yer bulan bu klasik desen, modaseverlerin gardıroplarını zenginleştiriyor. Yüksek belli, kısa paçalı pantolonlar farklı olmayı seven kadınlara hitap ederken, şifon bluzlar davet kombinlerine hareket katmak isteyenlerin favorisi oluyor. Modern ve cesur kadınlar ise leopar desenli yapay kürk kabanları ile kışı sıcacık geçiriyor.

Modada leopar deseni etkisi

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM