Louis Vuitton ayakkabı koleksiyonunda da fark yarattı!

1854 yılında Fransa’da doğan marka moda dünyasına, sandıkların iç dizaynlarında yaptığı yenilikler ve dış kısımlarının üst bölümlerini düzleştirerek, iç içe geçmesini sağladığı sandıkların tasarımlarıyla adım attı.  Böylesine yenilikçi, modern icatla adını duyuran Louis Vuitton, çanta tasarımlarında da bir ekolün başlangıcı oldu.  Louis Vuitton ilkbahar yaz 2020  ayakkabı

Instagram Hesabımız

Her yeni sezonda çanta tasarımlarını ilgiyle takip ettiğimiz Louis Vuitto’un bu kez ayakkabı tasarımlarını gözlemleyeceğiz.

Yeni Louis Vuitton kadın ayakkabı koleksiyonu, klasik ve fütüristik stilleri, spor kıyafetlerini ve savoir-faire, sofistike ve çocuksu bir kadınlığı birleştirerek 2020 yazına cesur, yüksek moda bir görünüm sunuyor.

Louis Vuitton ilkbahar yaz koleksiyonunu hep birlikte inceleyim.

Swift Mokasen

Louis Vuitton’un İlkbahar-Yaz 2020 şovunda görülen Swift mokasen, bisiklet kıyafetlerinden ilham alan cesur desenli teknik kumaşı klasik bir dana derisi ile birleştiriyor. Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanan bu model, bir Monogram Çiçek şeklinde sağlam bir topuğa sahiptir. Altın tonlu LV Dauphine aksesuarı ve iki deri ponpon ile tamamlanıyor.

Podyum Sandalet

Podium platform sandalet, süet bebek keçi derisinde ince bir ayak bileği kayışını pürüzsüz dana derisinde geniş bir ön kayışla birleştiriyor. 1970’lerden esinlenen tıknaz platformu, kısmen Louis Vuitton’un ikonik Monogram kanvasında kaplanmış bir Monogram Çiçek şeklinde yüksek bir topuk ile tamamlanıyor.

Hızlı Mokasen

Swift mokasen, Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanan Louis Vuitton’un İlkbahar-Yaz 2020 şovunun önemli bir parçasıydı. Bu versiyon, ikonik Monogram kanvasıyla kaplı Monogram Çiçek şeklinde bir topuk ile siyah sırlı dana derisiyle geliyor. Evin deri eşyalarından ilham alan altın renkli bir LV Dauphine aksesuarı ile imzalanmış.

LV Archlight Spor Ayakkabı Bot

Bir Louis Vuitton simgesi olan LV Archlight spor ayakkabı botu, bisiklet kıyafetlerinden esinlenerek cesur desenli teknik kumaşa sahip İlkbahar-Yaz 2020 defile ruhunda yeniden ziyaret edildi. Bu model, renkli bir LV Circle imzası ile kabartılmış elastik, çorap benzeri üst ve büyük boy, dalga şeklinde dış tabanıyla dikkat çekici.

Louis Vuitton ilkbahar yaz 2020  ayakkabı

She and Girls Nisan 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM