Kalben binlerce hayranı ile Sur Yapı Marka AVM’de buluştu

Türk Pop Müziği’nin başarılı isimlerinden Kalben, Sur Yapı Marka AVM’de hayranlarına unutulmaz bir müzik keyfi yaşattı. Sur Yapı Marka AVM’de 27 Ekim’de start verilen ve 3 Mart 2019 tarihine kadar sürecek araç çekiliş kampanyasının lansman kutlaması kapsamında sahne alan sanatçı, Bursa’daki ilk AVM konserini verdi. Kalben Sur Yapı Marka AVM’de unutulmaz müzik keyfi yaşattı

Türkiye’nin en seçkin markalarını bünyesinde bulunduran Sur Yapı Marka AVM mağaza çeşitliliği ve eğitici etkinlikleriyle alışverişin ve eğlencenin odak noktasını oluşturmaya devam ediyor. Kendine has tarzıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kalben, Sur Yapı Marka AVM’de sevenleriyle buluştu. En sevilen şarkılarını hayranlarıyla tek bir ağızdan söyleyen şarkıcı, Bursa’da ilk AVM konserini verdi.

Canlı performansıyla beğeni toplayan genç şarkıcı, 27 Ekim’de başlayan ve 3 Mart 2019 tarihinde sona erecek Mercedes Benz çekiliş kampanyasının lansman kutlaması kapsamında sahne aldı. Sosyal medya üzerinden belirlenen şanslı Kalben hayranları ise, sanatçıyla tanışma ve fotoğraf çektirme imkanı yakaladı.

Kalben Sur Yapı Marka AVM’de unutulmaz müzik keyfi yaşattı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM