Happy Moon’s şubelerinde Paket Servis ve Gel-Al hizmeti başladı!

Kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla; “ulaşılabilir lüks” kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlayan Happy Moon’s Grup, pandemi çerçevesince alınan yeni tedbirlerin ardından şubelerinde hem paket servis hem de gel-al hizmeti başlattı. Happy Moon’s paket servis ve gel al başladı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bu kapsamda; Lens Yaşam Merkezi, İzmir Optimum AVM, Antalya Lara, Çorum’daki AHL Park AVM’de bulunan Happy Moon’s şubelerinde paket ve gel-al servis uygulamasına geçildi. Beylikdüzü’nde bulunan Happy Moon’s şubesinde ise sadece gel-al hizmeti veriliyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s Grup olarak; normalleşme sürecinde de büyüme atağımıza ara vermedik. Hijyen ve mesafe kurallarıyla yeniden düzenlediğimiz restoranlarımıza yenilerini ekledik.

Toplum sağlığını ön planda tutan uygulama ve tedbirleri yakından takip ettik. Bu kapsamda şimdi de Happy Moon’s şubelerimizde alınan yeni pandemi tedbirleri sonrasında paket servis uygulaması ve gel-al hizmetini başlattık” dedi.

Kuruluşunun ardından 21 yılı geride bırakan Happy Moon’s Grup, pandemi kapsamında alınan yeni tedbirlerin ardından paket ve gel-al servis uygulamasını hayata geçirdi. Grup, bu kapsamda; Lens Yaşam Merkezi, İzmir Optimum AVM, Antalya Lara, Çorum AHL Park’ta bulunan Happy Moon’s şubelerinde paket ve gel-al servis hizmetini başlattı. Beylikdüzü’nde bulunan Happy Moon’s şubesinde ise gel-al servis uygulamasına geçildi.

“Paket servis ve gel-al uygulamalarımız yaygınlaşacak”

Pandemi döneminde de yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerinin altını çizen Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Çalışmalarımızı her zaman büyük bir hassasiyetle yürüttük.

Konuklarımızın hijyen ve Covid-19 virüsüne karşı güvenlik beklentilerini karşılamak, pandemi sürecinin en başından bu yana bizim için son derece önemliydi. Çok titiz bir süreç yürüttük. Bir yandan önlemlerimizi artırırken bir yandan da yatırımlarımıza devam ettik.

Hijyen ve mesafe kurallarıyla adeta yeniden düzenlediğimiz restoranlarımıza, yenilerini ekledik. Ayrıca pandemi döneminin ardından şubelerimizde yeniden düzenlediğimiz sağlık, hijyen ve sosyal mesafe kuralları kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde başlatılan Güvenli Turizm Sertifikası’nı almaya hak kazandık.

Şimdi de alınan son tedbirler gereği hem paket hem de gel-al servis uygulamasını hayata geçirdik, bu çalışmalarımızı daha da fazla şubemizde sunmak ve yaygınlaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” açıklamasını yaptı.

Happy Moon’s paket servis ve gel al başladı

She and Girls Kasım 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM