Godiva çikolata markası’ndan tek lokmalık lüks çikolata

Dünyanın bir numaralı lüks çikolata markası Godiva, Belçika çikolatasının en leziz halini bu kez kışa özel tatlılardan ilham alarak tek lokmalık lüks çikolata formunda sunuyor. Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu 19 Kasım itibarıyla raflardaki yerini alacak. Godiva’nın yeni yıl koleksiyonu

Dünyanın bir numaralı lüks çikolata markası Godiva, yeni yıl için özel bir koleksiyon tasarladı. Sevilen kış tatlılarından esinlenen Godiva’nın Yeni Yıl Koleksiyonu, benzersiz Belçika çikolatasıyla kaplanmış ‘’mini-pastalar’’ formunda, tek lokmalık çikolatalardan oluşuyor.
Koleksiyon; Bitter Çikolatalı ve Pikan Cevizli Turta, Bitter Çikolatalı ve Vanilyalı Armut Tatlısı, Çikolatalı Fudge gibi farklı kültürlerdeki geleneksel kış tatlılarından ilham alıyor. Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu, 19 Kasım itibarıyla raflardaki yerini alacak.

Godiva Gold
Godiva Scarlett Hamper

Özel bir yeni yıl hediyesi: Çikolata formunda ikonik kış tatlıları
Godiva’nın baş çikolata şefi Jean Apostolou, Yeni Yıl Koleksiyonu’nu: “90 yılı aşkın bir süredir Godiva en görkemli yeni yıl hediyelerini hazırlıyor. Tüm dünyada kış sezonunun en sevilen tatlılarını mini-pastalar şeklinde, tek lokmalık lüks çikolatalara dönüştürerek bu geleneği sürdürüyoruz…” sözleriyle anlatıyor.

Emily Carew Woodard’dan cesur ve romantik kutular
Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu’nun şık kutuları ise Emily Carew Woodard tarafından tasarlandı. Cesur ve romantik sanat eserleri ile tanınan Woodard, yeni yılın pozitif ruhunu taşıyan bir çelenk tasarladı.

Koleksiyonda yeni tasarımların yanı sıra ikonik Gold kutuları, trüf koleksiyonları, eğlenceli çikolata takvimleri, şık hediyelik eşyalar ve çok daha fazlası yer alıyor…

Godiva Yeni Yıl Koleksiyonu;
Bitter Çikolatalı Pikan Cevizli Turta
Pürüzsüz ve zengin kakaolu bitter çikolata içerisinde tuzlu pikan cevizli praliné.
Bitter Çikolatalı ve Vanilyalı Armut Tatlısı
Fransa’nın ünlü armut tatlısı Poire Belle Hélène’den ilham alınarak geliştirilen leziz bir çikolata… Bitter çikolata içerisinde birleşen yumuşak armutlu ganaj ve kremsi vanilyalı mus dolgu.
Çikolatalı Fudge
Pürüzsüz sütlü çikolata içerisinde bulunan yumuşacık % 72 bitter çikolata ganaj.

Koleksiyonun ambalajları, İngiliz tasarımcı Emily Carew Woodard tarafından Godiva için özel olarak yapıldı.

4 adet pralin çikolata
12 adet trüf çikolata
7 adet pralin çikolata
20 adet kare çikolata
20 adet pralin çikolata

Godiva’nın yeni yıl koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM