English Home’un masalsı koleksiyonu ile yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edin

English Home 2019 Kış Koleksiyonu Let it Snow ile yaşam alanlarında yeni tarzlar yaratma ve kombinler yaparak ev ortamını farklı stillerde yorumlama özgürlüğü sunuyor. Koleksiyonun zengin ürün seçenekleri sadece küçük dokunuşlarla yepyeni bir ev atmosferine kavuşmayı mümkün kılıyor. English Home 2019 Kış Koleksiyonu

Klasik İngiliz dekorasyon stilinin günümüz trendleriyle harmanlandığı koleksiyonda zamansız parçaların yanı sıra, sezona özgü huzur ve ferahlık veren renkler, sıcaklık ve doğallık sağlayan özel dokular dikkat çekiyor.
Let it Snow Koleksiyonu kardan, onun bize ve doğamıza verdiği coşkunun, bereketin tılsımından ilham alıyor. Koleksiyonda çocuksu kardan adam figürleri, kar sporlarını sevenler için kayak desenleri, kış doğasını evlerinde yaşatmak isteyenler için karlı manzaralar ve kışın en sevilen kuşlarından robin kuşunun yer aldığı desenler öne çıkıyor.

English Home

Kar yağışının masalsı atmosferini yansıtan renk ve desenler, yılbaşı döneminin klasiği kırmızılarla bir araya gelerek zengin kombinasyon seçenekleri oluşturuyor. Kar kristallerinin ışıltısını çağrıştıran simli nakışlı havlular, kar yağışıyla gelen çocuksu coşkuya eşlik eden neşeli aksesuarlar, evlerin sıcacık atmosferini zenginleştiren tekstiller, sofraları güzelleştiren zarif masa örtüleri ve zarif cam ve porselenler, adeta unutulmaz anlarla dolu bir kış masalının içinde yaşamayı vaat ediyor.

English Home

Bu özel koleksiyonda; evin her köşesi için aşkla sevilecek ve mutlulukla sevdiklerimizle paylaşılacak ürünler, yeni başlangıçlara eşlik etmek, evlere zenginlik ve mutluluk katmak üzere tasarlanan parçalar göze çarpıyor. Hem kendi evine yılbaşı dokunuşu isteyenler hem de sevdiklerine şık ve farklı hediye arayanlar için English Home bu kış da en doğru adres.

English Home

English Home 2019 Kış Koleksiyonu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM