Dünyaca ünlü yıldızların kozmetik markaları

Herkesin bildiği Kylie Cosmetics ile en genç milyarder ünvanını kazanan Kylie Jenner’dan, Fenty Beauty ile onu takip eden Rihanna’ya ve birçok ünlünün kendi kozmetik markalarının başarı grafikleri! Dünyaca ünlü yıldızların kozmetik markaları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Rihanna Fenty Beauty

“Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için… Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur.” Rihanna

Fenty Beauty ile başarısını ortaya koyan Rihanna, kozmetik sektöründe devler arasına girmeyi kısa sürede başardı. Her cilt tonuna uygun fondötenlerle ön plana çıkan marka, şimdilerde geniş ürün skalasıyla diğer kozmetik markalarına geçit vermiyor.

Kylie Jenner Kylie Cosmetics

Kimse tahmin bile edemezdi!
Satışa çıktığı ilk andan sonra dakikalar içinde tükenen rujlar, her şeyin dönüm noktası olmuştu ve genç milyarder Kylie Jenner’ın kozmetik devi olma yolundaki hikayesi başlamıştı.

Bu başarıyı fırsata çeviren Jenner, farklı tonlarda paletler, rujlar , allıklar, highlighterlar gibi ürünleri de markasına katarak ürün ağını genişletti ve kozmetik kraliçesi ünvanını aldı.

Miranda Kerr Kora Organics

” Cilt, vücudumuzdaki en büyük organ ve ona ne verirsek alıyor.’’ Miranda Kerr

Sağlıklı yaşam ve yaşam tarzını benimsemiş olan Kerr, bunun yanında güzelliği için kendi organic formüllerinden oluşan markası Kora Organics ile kozmetik sektörüne sağlıklı bir giriş yaptı.

Cildiniz için ihtiyacınız olan her türlü organik formülü Kora Organics’ten bulabilirsiniz.

Lady Gaga Haus Laboratories

‘’Renklerin dönüştürücü bir özelliği var. Güçlüler, güzeller ve benim makyajdaki sesim oldular.’’ Lady Gaga

Bambaşka farklı bir tarzınız olduğunu düşünün ve milyonlar size hayran. Evet ‘Lady Gaga’dan bahsediyorum. Ünlü şarkıcı renkli cesur tarzlarla farkını ortaya koymayı başardı ve listenin ilk sıralarına adını yazdırdı.

Kim Kardashian KKW Beauty

Cildinizin başına gelebilecek en güzel şey tabi ki de KKW Beauty ürünleri. Ünlü tv yıldızı ilk önce kontür ürünleriyle kozmetik dünyasına giriş yaptı ve daha sonra markasına olan büyük ilgiyle birlikte ürünlerine, far paleti, vücut simleri, concealer ve rujlarla destek verdi.

Ürünlerini Kozmetik dünyasına tanıtırken hem kendisini hem de dünyaca ünlü makyözlerle iş birliği yaparak tanıtmıştır.

Gözdenur Kılavuz

Dünyaca ünlü yıldızların kozmetik markaları

She and Girls Ekim 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM