Vitrinler sanatla buluşuyor!

Dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin beğenisine sunan Demsa Group, 2019 İlkbahar/Yaz sezonuna yeni bir projeyle başlıyor. Müşterilerine, sanat eserleriyle dolu vitrinlere bakmanın keyfini yaşatacağı yepyeni bir konseptle karşımızda… Piece of ART News ve Vesaire Sanat Galerisi işbirliği ile hazırlanan “Sanat Vitrinde” projesi tablo, heykel ve çini gibi farklı formlardaki sanat eserlerini Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom vitrinlerinde moda ile buluşturuyor. Demsa Group, sanatı ve Türk Sanatçıları destekliyor, sanatı ulaşılabilir kılmak amacıyla bu proje için bir araya gelen sanatçılara vitrinlerini açarak onlara destek oluyor. Demsa Group, 2019 İlkbahar/Yaz sezonuna yeni bir projeyle başlıyor.

Demsa Group 2019 İlkbahar-Yaz sezonu

Demsa Group vitrinlere yerleştirilen sanat eserleriyle, vitrinlerini daha ayrıcalıklı hale getirerek sanatı günlük hayatın içerisinde görünür kılarak dikkat çekmeyi hedefliyor. Sanat eseri estetiktir, değerlidir, kalıcıdır ve tektir, vitrin düzenlemeleriyle, marka esere, eser markaya değer katacaktır.

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar ve vitrinde sergilenen eserler hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim imkanı da tanınan projede, ürünler, sanat eserleriyle, sanatçılar da sanatseverlerle buluşturulacak. Bu projeyle bir araya gelen sanatçılar, Akın Ekici, Dilşad Atasoy, Ekin Yüksel, Emel Gemici, Funda İyce Tuncel, Günsu Saraçoğlu, Hülya Küpçüoğlu, Kadir Öztoprak, Mehmet Emin Erdoğdu, Nezihe Gökçe, Orçun İlter, Serdal Kesgin ve Seren Ceren Asyalı’nın ortak amacı ise sanatın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak.

Demsa Group, 2019 İlkbahar/Yaz sezonuna yeni bir projeyle başlıyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM