Deichmann ile şehirde yaz

Deichmann İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, dünyanın en heyecan verici metropollerine seyahat için ilham veriyor. Klasik loafer‘lar ile romantik sokaklarda gezmek, en trend yüksek tabanlı sneaker‘lar ilegece hayatının kalbinin attığı şehirlerde dans etmek veya çekici yüksek topuklularla özel davetlere katılmak… Siz hangi ayakkabı modeli ile yaza merhaba demek istersiniz? Deichmann İlkbahar -Yaz Koleksiyonu

Deichmann

Deichmann İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun parçaları, avangarttan spora en yeni modellerle yılın en güzel aylarında gündelik şıklığın sinyallerini veriyor. Geniş ve göze çarpan yüksek tabanlı ayakkabı trendi bu sezonda da hız kesmeden kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. Sezonun öne çıkan trendleri arasında yer alan fiyonklu ve derin V-dekolteli zarif kısa topuklular, desenli burnu kapalı terlikler de Deichmann koleksiyonundaki yerini alıyor. Herkesin sevgilisi sneaker modelleri bu yaz ışıltılı taşlarla rahatlığa davet ediyor. Zamansız klasikler hafif laofer’lar, terlikler, parmak arası ve pantolette’ler, trekking sandaletleri, sınırlarını yeniden çizen yüksek topuklular onlarca alternatifle Deichmann’da ayakkabı tutkunlarını bekliyor.

Deichmann

Sadece ayakkabı koleksiyonu ile değil, geniş yelpazeli çanta ve aksesuar koleksiyonuyla da kadınların şıklığını tamamlayan Deichmann, şehirde yaz keyfi sunuyor.

Deichmann İlkbahar Yaz Koleksiyonu