Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ 10 yıl aradan sonra birlikte kamera karşısına geçtiler

Ev bakım markası Cif’in yeni kampanyasının yüzü Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ oldu. Ünlü çiftin 10 yıl aradan sonra ilk kez birlikte kamera karşısına geçtiği kampanya “Merhaba Güzellik”sloganıyla hayata geçirilecek. Kampanya, yaşam alanlarının temiz, güzel ve estetik görünmesinin insanların ruh haline olumlu etkileri olduğu; evi kimin temizlediğinden çok temiz bir evde yaşamanın insanları daha mutlu ettiği gerçeğinden yola çıkıyor. Kampanya kapsamında çekilen ilk reklam filminde ikiliyi evlerini birlikte temizledikten sonra temiz evlerinin keyfini çıkarırken göreceğiz. Cif’in yeni kampanyasının yüzü Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ oldu

Aslantuğ çiftini bir araya getiren bu çalışma öncesinde Arzum Onan Aslantuğ geçtiğimiz Ekim ayında Cif’in “Hepimizin Elinde” projesinde yer almış; tüm ev işlerini üstlenmesi beklenen gerçek üstü kadını bir heykelle tasvir etmişti.

Oldukça keyifli ve eğlenceli geçen reklam filmi çekimlerinde Arzum Onan Aslantuğ, 10 yıl sonra yeniden eşiyle birlikte kamera karşısına geçmenin heyecan verici olduğunu dile getirdi: “Bu reklam filmi ile ekranlara taşıdığımız tablo aslında bizim evimizin de normali; ev işleri kesin bir şekilde paylaştırılmaz ve herkes mutlaka eline değen işi yapar. Çünkü temiz bir evde yaşamak hepimize huzur ve mutluluk veriyor”. Ev işleri söz konusu olduğunda elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen Mehmet Aslantuğise “Ev demek yuva demek. Ortak bir hayatı paylaştığımız ortamda olması gereken de evde herkesin sorumlulukları ve görevleri de paylaşması. Günümüzde geldiğimiz noktada kadın ve erkek nasıl ki toplumsal üretime birlikte katkı sağlıyorsa bunun evdeki karşılığı da aynı şekilde olmalı” dedi.

Arzum Onan & Mehmet Aslantuğ

Cif’in yeni kampanyasının yüzü Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ oldu

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM