Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltler için Bioderma Sensibio Foaming Gel

Misel su teknolojisinin mucidi Bioderma, hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Sensibio Foaming Gel’i misel tanecikler ile buluşturuyor! Üstelik daha da büyük formuyla… Yenilenen formülü ile cildi nazikçe temizliyor, makyajdan arındırıyor ve derinlemesine nemlendiriyor. Hassas ciltleri yatıştıran ve nemlendiren Sensibio Foaming Gel, misel su teknolojisi ile geliştirilmiş yepyeni formülüyle, hassas ve nemsiz ciltlerdeki kiri, yağı ve makyajı derinlemesine temizliyor. Bioderma Sensibio Foaming Gel

Cildin tolerans eşiğini artıran Sensibio Foaming Gel, içeriğinde bulunan patentli D.A.FTM* kompleksi ile ciltte oluşan hassasiyeti ve rahatsızlık hissini yatıştırıyor.
Sabun, parfüm ve renklendirici içermeyen, durulanan misel temizleme jeli gözenekleri tıkamaz. Yüksek yüz ve göz çevresi toleransına sahip olan Sensibio Foaming Gel, günlük kullanıma uygundur.

Kimler için: Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlerin kullanımına uygundur.
Kullanım Şekli: Önceden su ile hafifçe ıslatılmış cildinize uygulayarak köpürtün. Ardından bol su ile yıkayın ve nazikçe kurulayın. Sabah ve akşam kullanıma uygundur.
*D.A.F.TM: Dermatological Advanced Formulation

Bioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml fiyatı: 79,50₺

Bioderma Sensibio Foaming Gel

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM