Kıyafet bağış kampanyası”na ünlü isimlerden büyük destek

Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile hayata geçirilen ve bu yıl yedinci kez düzenlenen “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın lansmanı, ünlü oyuncu Sedef Avcı’nın moderatörlüğünde Feriye’de gerçekleştirildi. Binlerce çocuk tertemiz kıyafetlere ulaşacak

Ayşe Tolga, Nergis Pekuysal, Reyhan İpekel, Özge Peker ve Ayşegül Boz’un da aralarında bulunduğu sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim, yanlarında getirdikleri çocuk kıyafetlerini kutulara atarak kampanyaya destek oldu.
Toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdürerek çocukların yüzünü güldürmek amacıyla 2010 yılında Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde başlatılan “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın bu yılki lansmanı, Feriye’de gerçekleştirildi.

Etkinliğe, aralarında Ayşe Tolga, Nergis Pekuysal, Reyhan İpekel, Özge Peker ve Ayşegül Boz’un da bulunduğu sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim katıldı. Ünlü oyuncu Sedef Avcı’nın moderatörlüğünde düzenlenen basın buluşmasında, P&G Türkiye ve Kafkasya Kurumsal İletişim Başkanı Ayça Turgay, Migros Ticaret A.Ş. Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Direktörü Aysun Zaman ve TOG Yönetim Kurulu Üyesi Didem Duru kampanya hakkında bilgi verirken Sedef Avcı’nın sorularını yanıtladı. Ardından ünlü isimler yanlarında getirdikleri kıyafetleri bağış kutularına atarak binlerce çocuğun tertemiz kıyafetlere ulaşması adına yapılan kampanyaya destek verdi.

Bu yıl 11 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında, 56 ildeki toplam 1.157 Migros, Kipa ve Macro Center mağazasına getirilen kıyafetler, Ariel ile yıkanıp temizlendikten sonra Toplum Gönüllüsü gençlerin desteği ile 20 farklı ilde binlerce çocuğa ulaştırılacak. Bu zamana kadar bağışlanan 600 bin kıyafetle çocukların yüzünü güldüren kampanyanın bağış rekoru, 100 bin kıyafetle 2017 yılına ait. Kampanya yetkilileri, bu yıl yeni bir rekora imza atmayı hedefliyor.

Binlerce çocuk tertemiz kıyafetlere ulaşması

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM