Beymen Club’tan dinamik bir sezon

Geçmişten beslenen, dünün esintilerini geleceğe taşıyan Beymen Club, hislerin, hissetmenin ve hissedilmenin önemli olduğu 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda, çiçeklerden tropikal baskılara, yeryüzünün farklı perspektiflerinden denizin derinliklerine birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı desenlerdeki tasarımları ile özgür ve dinamik kombin seçenekleri sunuyor. Beymen Club 2019 İlkbahar/Yaz sezonu

Dört ana temadan oluşan koleksiyon, baharı nötr renk ve desenlerle selamlıyor. Temanın gözde tasarımları arasında yer alan safari konseptli tulumlar, pilise etekler, ipek parkalar, gömlek formlu keten elbiseler bu bahar vazgeçilmeziniz olmaya aday.

Gökkuşağı renklerinin hakim olduğu ikinci tema ise; yeryüzünün farklı perspektiflerinden ve denizin derinliklerinden esinlenen geometrik desenlerden ilham alıyor. Renkli geometrik desenli elbise, gökkuşağı renklerindeki pilise etek, romantik yaz elbiseleri, dantel elbiseler, krep tulumlar ve asimetrik eteklerle kombinlenen geometrik trikolar koleksiyonun hitleri arasında yer alıyor.Siyah&beyaz tülden dantel bomberlar, göz yanılması efektli elbise ve etekler ise yenilikçi tasarımlar olarak dikkat çekiyor. Denizin farklı katmanlarını yansıtan geometrik desen, ipek ve şifon elbiselerde, pilise eteklerde ve trikolarda farklı formlarda hayat buluyor. Kobalt mavisinin hakim olduğu temada, deniz ve yazı anlatan aşk temalı sweatshirt ve tişörtler, marin etkili trikolar, tropikal desenli pantolon, ceket ve bluzlar göze çarpıyor.

Beymen Club

Sıcak yaz aylarıyla birlikte pastel tonlar bu kez triko pantolon ve üstlerde hayat buluyor. Denim tasarımlarla gençleşen kombinler, ferah ve hafif dokulu keten gömlekler, çizgili koton elbiselerin yer aldığı gruptaki toz pembe modeller mavi tasarımlarla dinamikleşiyor. Beymen Club’un en beğenilen desenlerinden olan şal desenli elbiseler, krem rengi elyaf mont, renkli kaktüs işlemeli keten gömlekler, bulut ve planör işlemeli denim ceket, dantel detaylı askılı yaz elbiseleri ve kemik deri ceketler grubun diğer önemli tasarımları arasında.

Lacivert, kırmızı ve beyazdan tasarımlardan oluşan yeni marin temasında ise lacivert çizgili bir balon bomber, yaz meyveleri işlemeli eğlenceli pololar, çapa işlemeli tshirtler öne çıkıyor. Geleneksel sandık elbiseleri, küçük yaz elbiseleri, dantel elbiseler, tüvid ceketler ve fırfırlı etekler ise koleksiyonun feminen görünümünü tamamlıyor.

Beymen Club 2019 İlkbahar/Yaz sezonu